• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Geheimen van Nederland

Ik 'walg'van mijn partner
Geschreven door thunderheart, Op 22-01-2009 20:46
Aantal keer gelezen: 1889

Ik ben een vrouw van 48 mijn partner is 55. Hij is saai, zit elke vrije minuut achter zijn computer, smakt bij het eten en is een man zonder ruggegraat. In het weekend laat ik sex toe om de vrede thuis te bewaren .Sex met mijn ogen dicht zodat ik niet naar hem hoef te kijken. Ik ben ik deze relatie menigmaal vreemd geweest. Niet voor de sex maar voor de aandacht. Ik heb het idee dat mijn man manisch depressief is. Zo is hij één en al vrolijkheid en zo zegt hij helemaal niks. Ik kijk s'ochtend naar zijn gezicht om in te schatten hoe zijn bui die dag zal zijn. Het is geen slechte man, ik bedoel hij zorgt om zijn manier voor me
Ik walg niet alleen van hem maar ook van mijzelf omdat ik bij hem blijf. Ik kan niet anders, ik zit in het buitenland en kan niet zomaar weg.
Zo dit geheim is eruit, wat een opluchting!
Gepubliceerd in : Geheimen, Relaties
Reacties (4) Print Send to friend

 


Gadgets For Windows and Gadget Universe, Outdoor Gadgets and AMD joining the MeeGo Linux Project [Intel says ummm ... what?] | aris project software. Discount Health Care and Health Insurance For College Student, Family Health Care and Brain scans for lie detection? Not so fast, says Stanford law professor | breast size cancer detection. Fashion Design Courses and High Street Fashion, Spring Fashions and Women Now Crazed for Huge Princess Sapphire Rings of Their Own | antique style sapphire and diamond bands. Republic Travel and Uk Travel Agents, International Travel Agents and Blogger Joel Bullock | uk road trip michelle thumblogger.