| Geschreven door Anoniem, Op 22-05-2009 22:24 |
|
|
Ik ben blij dat dit bestaat. Ik zou het namelijk nergens anders kwijt kunnen, overal vragen ze wel iets van je en dat wil ik niet.
Oke ik ben een meisje van 19 en woon in Rotterdam.
Ik heb een probleem of eigenlijk niet. Ik zit ergens mee. het zit namelijk zo: Ik wil liefde!
Ik wil gewoon dat ik thuis kom en dat er iemand op me wacht die geinteresseerd in me is en die van me houdt zoals ik ben en niet anders. Ik ben verre van perfect, maar er moet toch wel iemand voor mij zijn. Ik bedoel op elke potje past toch wel een dekseltje. Ik zie mensen samen en word dan jaloers, omdat zij iets moois hebben. Ik weet dat ik nog maar net 19 ben, maar ik heb het gevoel dat ik nooit iemand zal vinden die onvoorwaardelijk van mij houdt. Iemand die me mist als ik weg ben en die geintereseerd is in mijn mening. Iemand die het liefst bij mij wil zijn. Tuurlijk ik heb mijn ouders, familie, maar toch. je wilt toch iermand die op een bepaalde manier van je houdt. Ik maak mezelf gek door naar romantische liedjes te luisteren en te kijken naar stomme films waar ze op het eind nog lang en gelukkig leven. Dan wil je het liefst dat het ook zo was in jouw leven, maar dat kan niet en dat weet ik en dat doet pijn.
Dan komt er ook nog eens bij dat ik zo'n beetje het lelijke eendje van de familie ben en dat ik niet zo'n vlotte babbel heb bij mensen die ik pas leer kennen of nog maar kort ken. Daardoor krijg ikal helemaal het gevoel dat ik een mislukkeling ben die moederziel alleen zal eindigen. Ik denk niet dat ik dat handelen.
Bedankt dat ik dit hier kwijt kon. ik heb het niet helemaal kunnen verwoorden, maar dit is voorlopig genoeg.
|