| Geschreven door van jou, Op 19-01-2010 01:32 |
| Aantal keer gelezen: 1142 |
|
Inmiddels een tijdje geleden heb k een meisje leren kennen en ze is nu mijn vriendin, we hebben het erg leuk samen en in de laatste paar dagen zijn echt de vadergevoelens naar boven gekomen en nu wil ik graag een kindje met haar.
Dat wilde ze al veel eerder maar toen zei ik nee omdat me dat niet verstandig leek, alleen nu wil k het wel en nu wil zij wachten, 5jaar wachten! Ik begrijp het wel ze is nog jong en wat zal de omgeving wel niet zeggen, zij tienermoeder? en toch heb ik het er moeilijk mee.
Geloof het of niet ze heeft me gesmeekt om een kindje en ik zei telkens nee, wat heb ik daar nu een spijt van en had haar gewoon een kindje moeten geven.
Heb haar gezegd dat k er niet meer over begin en dat zal k ook niet doen, ergens hoop k dat ze van gedachte veranderd en een keer de pil \'vergeet\'.
Had nooit verwacht dat ik dit nog eens zou schrijven over het meisje waar ik inmiddels van hou.
|