


| mannen zijn bang voor me.. |
Hallo ik heb in mijn leven een probleem.
Mannen zijn bang voor me op een of andere manier. niet omdat ik er niet uit zie, ik lig goed in de markt absoluut maar ik heb nogal last van een scherpe tong. en ik straal dat ook uit hoor ik?, ik vind het heel lastig omdat ik nu net eindelijk iemand heb leren kennen die ik helemaal het einde vindt, en echt een potentiele kanidaat als vader voor mijn kinderen (toekomst plan) als je dat opslag hebt, dan is het toch ook wat. maar goed, we hebben dus gezoend allemaal fantastisch. en nu hoor ik niets meer van m. ik heb zo wel eens 3dates achter elkaar gehad met A. en hij heeft afgehaakt bij het \"moment van zoenen\". na ongv. 4maanden verder zonder contact hoorde ik van zijn neef dat hij Bang voor me was. letterlijke woorden: en écht ik zie er écht niet geweldadig oid. uit. nee integendeel ik ben té lief voor deze wereld. ik help alles en iedereen (zouden meerdere mensen moeten doen). ik zorg graag voor een ander. dus ik legde de situatie uit aan een collega van mij, ook man, en die zei, tja misschien omdat je een sterke persoonlijkheid hebt? er zijn genoeg mannen die op je vallen maar durven er waarsch. gewoon niets mee te doen.
Nou.. stond ik dan.. met een feedback waar ik geen reet aan heb. Alleen.. ik krijg dus genoeg aandacht van andere mannen, jong tm oud. sterke persoonlijkheid zeggen ze dan? ik heb een grote bek maar een super klein teer hartje. die nu scheuren heeft van boven tot onder, slaap niet, eet amper, werk me kapot. maar daar krijg ik geen contact mee.
zucht sorry als dit raar en zelfverzekerd over komt, maar de maatschappij heeft me hard gemaakt voor dit soort dingen. ik ben vroeger altijd gepest, en nu geniet ik eindelijk va de aandacht. dus ik mag van mezelf ook zelfverzekerd zijn.
|