• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Geheimen van Nederland

Ben ik verliefd op mijn beste vriendin?
Geschreven door Nemo, Op 13-05-2009 15:17
Aantal keer gelezen: 1559

Dory en ik zijn 2 jaar beste vriendinnnen, we zeiden altijd dat we een platonische relatie hebben. We gingen er altijd vanuit dat we geen seks konden hebben, tot 2 weken geleden... Dory en ik gingen samen stoned in bad, netjes in bikini. Hoe het precies is gebeurd weet ik nog steeds niet, maar op een gegeven moment waren we elkaar aan het knuffelen, strelen, aaien en kussen. Dit voelde zo vertrouwd maar ook heel slecht, want Dory heeft een vriend. De relatie tussen Dory en haar vriend loopt niet lekker op dit moment.
Dory en ik waren ervan overtuigd dat als we gewoon gingen slapen, dat het gevoel de volgende ochtend weg zo zijn. Dit was niet zo. Na een hele week met spanning en nog meer relatie onvrede tussen Dory en haar vriend, hebben Dory en ik zaterdagnacht seks gehad.
Dory heeft alles tegen haar vriend verteld. Hij was vooral boos over het feit dat we seks hebben gehad. Terwijl Dory en ik ons vooral schuldig voelen over het gevoel dat we naar elkaar toe hebben. De vriend van Dory vroeg of ik verliefd ben op Dory en ga wachten tot het uitgaat tussen hem en Dory. Ik heb tegen hem verteld dat ik niet verliefd ben, maar dat weet ik niet, ik weet alleen dat ik al 2 jaar van Dory hou! Op de vraag of ik ga wachten tot het uitgaat tussen hem en Dory, heb ik gezegd dat ik dat niet doe. Maar dat is denk ik gelogen.... ik weet zeker dat het binnen een jaar uitgaat tussen hem en Dory (ze gaat verhuizen en ik denk dat de afstand tussen hun te groot wordt)... maar ik heb gezegd dat ik daar niet op ga wachten.... maar ik denk dat ik onbewust wel ga doen. Tuurlijk ga ik de komende tijd om me heen kijken, maar ik weet dat Dory en ik samen geweldig zullen zijn.

Daarnaast is het probleem dat ik de vriend van Dory een redelijk vervelend persoon vind, ik wilt hem opzich wel aardig, maar ik kan niet voorstellen dat Dory echt gelukkig met hem kan worden.

Ik was altijd  heel erg tegen vreemd gaan, maar nu ben ik de "andere" vrouw. Ik voel me naar Dory haar vriend alleen schuldig over mijn gevoel en niet over het feit dat ik seks heb gehad met zijn vriendin. En daar vol ik me dan weer schuldig over.

Ik weet dat Dory en ik afstand moeten nemen, maar dat is heel moeilijk. Ik weet zeker dat Dory en ik de komende tijd geen seks zullen hebben, maar voor mij voelt mijn gevoel naar Dory toe, als groter verraad naar haar vriend dan het feit dat we seks hebben gehad.

Het opschrijven van dit verhaal lucht me al heel erg op. Het komt allemaal goed tussen mij en Dory. Ik heb geen idee wat de toekomst zal brengen, maar ik weet dat Dory en ik vrienden zullen blijven.
Gepubliceerd in : Geheimen, Sexueel
Reacties (2) Print Send to friend

 


Gadgets For Windows and Gadget Universe, Outdoor Gadgets and AMD joining the MeeGo Linux Project [Intel says ummm ... what?] | aris project software. Discount Health Care and Health Insurance For College Student, Family Health Care and Brain scans for lie detection? Not so fast, says Stanford law professor | breast size cancer detection. Fashion Design Courses and High Street Fashion, Spring Fashions and Women Now Crazed for Huge Princess Sapphire Rings of Their Own | antique style sapphire and diamond bands. Republic Travel and Uk Travel Agents, International Travel Agents and Blogger Joel Bullock | uk road trip michelle thumblogger.