• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Geheimen van Nederland

Ik ging vreemd met het vriendje van mijn beste vriendin
Geschreven door Vlinder, Op 11-09-2009 19:10
Aantal keer gelezen: 1917

Ik ben 17 jaar en heb een ontzettend lieve vriend. Hij is een paar jaar ouder dan ik (25), en qua sex (ja je mag het jong vinden, maar ik ben gewoon al zo ver) heb ik niets te klagen.
Ook mijn beste vriendin heeft een oudere vriend. Ook zij is 17 en haar vriend is 23, voor zo ver ik weet hebben zij ook geen saai sexleven.

Kort geleden zijn we naar een feest geweest. Een soort uit de hand gelopen verjaardag. Mijn vriend kon niet mee omdat hij moest werken, dus gingen we met zn 3en.

We hadden alle drie flink wat gedronken en waren dan ook niet helemaal helder meer. Mijn beste vriendin en ik zoenen wel eens om oa mannen op de stang te jagen. Het is eigenlijk een grapje van ons. Zit niets achter, het is gewoon voor de lol. Daar begon het dus mee.
Haar vriend is ontzettend jaloers, en hij had al eens gehoord van de zoen taferelen. Omdat hij ons niet geloofde wilde hij dat we het eens voor zijn neus deden. Njaa zo gezegd zo gedaan gedaan dus, en ik merkte dat hij het onwijs geil vond (sorry voor de woordkeus) Hij wilde het nog een aantal keer zien, en zat met dat mijn vriendin en ik zoende aan me. Hij streelde mijn rug en zat aan mn kont. Dit alles heeft mijn vriendin niet mee gekregen.

Na een tijdje besloten we te gaan zwemmen (ja hoe gek ben je, midden in de nacht, zwaar bezopen Maarja dat doet alcohol dus met je) Alle drie in ons ondergoed, ik in mn string dus, het water in. Ook daar zat ie de hele tijd aan me. En het gekke was dat ik het helemaal niet erg vond. Ik vond het lekker en heel spannend. Het was stiekem omdat mijn vriendin er gewoon bij was. Dat wond me enorm op.

Uiteindelijk, na een paar uur gingen we weg. Met zn 3en op de scooter. Mijn vriendin reed, ik zat in het midden, en haar vriend achter me. Er reed nog een andere vriendin mee op de fiets naast de scooter. Doordat mijn vriendin druk met haar in gesprek was had ze niet in de gaten wat wij deden. Hij begon me te vingeren en beet steeds zachtjes in mijn oor en nek. Ik zoende hem, en hij mij.

Ik ging vreemd met het vriendje van mijn beste vriendin.
Nu voel ik me zo vreselijk schuldig, tegen over haar, maar ook tegen over mijn vriendje. En toch heb ik er geen spijt van. Steeds weer denk ik aan wat hij tegen me zei. Steeds opnieuw fluisterde hij ik wil je, oh ik wil je zo graag

Mijn vriendin en vriendje weten het beiden niet, en ik heb met haar vriend af gesproken dat we het voor ons houden. We weten namelijk ook dat dit iets eenmalig was, en gewoon nooit meer mág gebeuren.

Ik weet dat er hier heel veel mensen zullen zijn die mij nu een verschrikkelijk mens vinden. En dat mag, ik denk op sommigen momenten ook van waar the fuck was je mee bezig. Weet je wel wat je allemaal op het spel zet?! Op sommigen momenten voel ik me de grootste slet die op deze wereld rond loopt. Maar zoals ik net al zei. Ook al is dit de eerste en laatste keer, ik heb er geen spijt van. Het was geweldig om eens van een ander te horen hoe graag hij je wilt.


Gepubliceerd in : Geheimen, Sexueel
Reacties (4) Print Send to friend

 


Gadgets For Windows and Gadget Universe, Outdoor Gadgets and AMD joining the MeeGo Linux Project [Intel says ummm ... what?] | aris project software. Discount Health Care and Health Insurance For College Student, Family Health Care and Brain scans for lie detection? Not so fast, says Stanford law professor | breast size cancer detection. Fashion Design Courses and High Street Fashion, Spring Fashions and Women Now Crazed for Huge Princess Sapphire Rings of Their Own | antique style sapphire and diamond bands. Republic Travel and Uk Travel Agents, International Travel Agents and Blogger Joel Bullock | uk road trip michelle thumblogger.