• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Geheimen van Nederland

Seks en uiterlijk
Geschreven door Gewoonanoniem , Op 04-11-2009 02:38
Aantal keer gelezen: 1727

Ik zit al een tijdje met een enorm probleem. Ik ben net 18 geworden en ben  iets actiever geworden op seksueel gebied.


Maar ik word geremd door het ingeprente idee dat ik lelijk ben. Ik heb angst om me uit te kleden en mijn lichaam te tonen aan de ander.  Ik ben onzeker over mijn lichaam. Ik ben bang dat de ander afknapt op mijn niet atletische bouw. Ben wat forser en heb een klein buikje.


Het heeft me veel pijn en moeite gekost om er wat minder over te piekeren. Ik sport en probeer er alles aan te doen om het niet erger te laten worden, maar er verandert niets -het blijft zoals het is-. Ik let op mijn voeding etc. etc. Maar eigenlijk knaagt het nog steeds aan me en ik voel me elke dag toch weer lelijk. Terwijl ik me zo goed mogelijk verzorg en er altijd op mijn best wil uitzien!

Ik denk dat de ander mij gewoon een afknapper zal vinden en geen seks met me wil hebben zodra deze mij zonder kleren zal zien.

Nu weet ik dat een mooi lichaam hebben niet een reden is waarom je seks met iemand wil hebben. (want het gaat tenslotte ook vooral om binding met de ander/het innerlijke) Maar toch spookt dat idee rond in mijn hoofd.
Is het lichaam zo erg van belang tijdens de seks? Moet ik me er minder zorgen over maken? Want het is een geheim waar ik behoorlijk meet zit. Als ik weet dat iets op seks uit zal draaien, dan probeer ik het te ontwijken met stomme smoesjes. Of als het er al van komt dan kan ik er niet van genieten. En ergens weet ik zeker dat de ander het door heeft dat er iets is. Maar dat kan ik dan niet zeggen.


Gepubliceerd in : Geheimen, Sexueel
Reacties (3) Print Send to friend

 


Gadgets For Windows and Gadget Universe, Outdoor Gadgets and AMD joining the MeeGo Linux Project [Intel says ummm ... what?] | aris project software. Discount Health Care and Health Insurance For College Student, Family Health Care and Brain scans for lie detection? Not so fast, says Stanford law professor | breast size cancer detection. Fashion Design Courses and High Street Fashion, Spring Fashions and Women Now Crazed for Huge Princess Sapphire Rings of Their Own | antique style sapphire and diamond bands. Republic Travel and Uk Travel Agents, International Travel Agents and Blogger Joel Bullock | uk road trip michelle thumblogger.