• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Geheimen van Nederland

Jongen zoekt hulp.
Geschreven door Leon, Op 27-07-2010 00:53
Aantal keer gelezen: 1474

Beste mensen die dit geheim lezen,

 

Het probleem is dat ik verslaafd ben aan prostituee bezoeken, dit doe ik al vanaf mijn 15tiende, ik ben er ook ontmaagd.

Soms laat ik ze een dildo in mijn kont stoppen zodat ik anaal gestimuleerd wordt ik ben geen bi of homo ik heb nog nooit iets met een man gedaan.

 

Ik ben heel onzeker en verlegen, kan niet goed een gesprek volhouden met vrouwen en wordt snel nerveus in gesprekken met vrouwen..

Ik heb het gevoel alsof ik alle vrouwen die geen prostituee zijn heb beledigd en dat ze me allemaal haten en me daarom al helemaal niet als vriendje willen.

 

Contact met vrouwen loopt vaak vast omdat ik bang ben dat ze me uiteindelijk afwijzen of in de “gewone vriend??? categorie stoppen. Daarom geef ik het vaak op. Regelmatig kijken meisjes naar mij, omdat ik waarschijnlijk best knap voor hun, maar dat is alleen mijn uiterlijk ik heb totaal niet het zelfvertrouwen om te flirten. Ik ben ook best intelligent want ik doe een Hogere Beroepsopleiding in Leiden. Ik ben nu 25.

 

Ik geef regelmatig geld uit aan prostitueebezoeken ik ga 1 á 2 keer per maand. Ik probeer mijn geld te sparen maar ik ben bang dat ik alles uit ga geven aan prostituees. Alleen maar masturberen geeft mij geen voldoening . Ik wil dit niet mijn hele leven blijven doen maar ik ben bang wel want elke andere poging om te stoppen is tot nu toe mislukt.

 

Echt waar ik probeer te stoppen!

Hulp zoeken bij instanties heb ik wel geprobeerd maar dit helpt niet want de standaard hulp die ze aanbieden sluit totaal niet aan op mijn problemen want dan moet je in een groepje praten dus daar kon ik mijn verhaal niet kwijt.

Een dikke cheque uitschrijven voor een psychiater kan ook niet want daar heb ik het geld niet voor.

Heeft iemand nog ideeën want ik weet het niet meer?

 

Groetjes Leon,

Gepubliceerd in : Geheimen, Sexueel
Reacties (5) Print Send to friend

 


Gadgets For Windows and Gadget Universe, Outdoor Gadgets and AMD joining the MeeGo Linux Project [Intel says ummm ... what?] | aris project software. Discount Health Care and Health Insurance For College Student, Family Health Care and Brain scans for lie detection? Not so fast, says Stanford law professor | breast size cancer detection. Fashion Design Courses and High Street Fashion, Spring Fashions and Women Now Crazed for Huge Princess Sapphire Rings of Their Own | antique style sapphire and diamond bands. Republic Travel and Uk Travel Agents, International Travel Agents and Blogger Joel Bullock | uk road trip michelle thumblogger.