• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Geheimen van Nederland

schaamte
Geschreven door ikke, Op 29-08-2008 14:35
Aantal keer gelezen: 1441

hallo allemaal

dit is iets waar ik na 6 jaar voor uit kom en weet nog niet hoe ik het moet omschrijven.

het begon allemaal 10 jaar geleden , ik was aan het werken in de horeca.Mijn verhouding met mijn vriendin destijds ging redelijk .
Maar ik ben een persoon die altijd op zoek was naar iets nieuws en mijn droom was al jaren om een eigen zaak op te bouwen , alleen het financiele ontbrak .Mijn vriendin daarintegen die wilde gen zaak , zij wilde het liefst een huis kopen .Op een dag kwam de eigenaar naar ons toe en vertelde dat hij de zaak ging verkopen en dat we wel konden blijven werken bij de nieuwe eigenaar .

Toen dit nieuws was verteld , kwam de eigenaar naar mij toe en vroeg of ik een zaak wilde beginnen ? Nou ik wist niet waar dit vandaan kwam, maar voelde mij 'verkozen 'uit zovelen.Vooral omdat ik op dat moment nog het pas erover had gehad met mijn vriendin.

Wij gingen dit bespreken en in die tijd zijn wij op zoek gegaan naar diverse pandjes om een horecaonderneming te starten . Het kwam echt uit mijn droom.Ik kwam bij hem thuis over de vloer en hij was getrouwd en had een kind.
Er ging een tijd over heen voordat er echt iets was gevonden .

Maar toen was het zover , de zaak ging open en draaide.

Mijn vriedin die vond het maar niks en had een rare smaak bij dit alles .Ik had nl. het hele bedrag geleend van hem en zou op maandelijkse basis hem terug betalen .Er was geen bank bij dit alles gemoeid.

Na een tijd is hij weer een ander restaurant begonnen en had ik mijn horecaonderneming.Ik stond in die tijd onder druk van mijn vriendin (die het niet eens was )en de kosten die er waren om de zaak te laten draaien .Ik heb in de tijd 2,5 jaar gewrkt elke dag van 9 in de ochtend tm.10 in de avond .elke dag.no stop.

Maar ik had er voor gekozen .Alleen alles stond op de rand van afrond.relatie ,contact met ouders,enz.Dus nog meer druk zou het exploderen en ik was mijn eigen ík áan het verliezen .

Totdat op verschillende avonden hij mij bij zich roepte in het restaurant en vertelde dat hij heel erg verliefd was op mij . ?????

Wat moest ik hiermee , terwijl zijn vrouw in de keuken stond.Ik lachte ermee en nam hem niet serieus . Hij wilde dat ik stopte met de relatie en dat hij haar plaats kon innemen.
Ik ben weggegaan en heb dit nooit verteld tegen mijn vriendin .Er gingen dagen voorbij totdat hij weer opbelde en vroeg of ik langs kon komen , vanwege de betaling.
in de avond waren wij alleen en kwam hij bij me en begon me te betasten en chanteerde hij me psychisch. Dit heeft een tijd geduurd 5 maanden ongeveer totdat ik in elkaar zakte op de werkvloer en er niet meer tegen kon.

Ik ben naar huis gegaan en was heel erg ziek ,burn - out en depressief  geen energie meer .ik kon niet goed meer zien enz.
Toen ik thuis kwam heb ik haar alles verteld en is zei ook doorgedraaid.Ik moest daar ook vertrekken en heb alles meegenomen in een rugzak en ben naar mijn ouders gegaan .

Daar aangekomen na een 3 jaar , en alles opgebiegd zijn zij naar de eigenaar gegaan en een gesprek aangegaan met zijn vrouw erbij.Hij moest alles op zich nemen en mij nooit meer contacteren anders zouden mijn ouders dezelfde dag nog naar de krant gaanen de politie.

Ik heb hem nooit meer gezien en ben mijn zaak , huis , vriendin , auto , leven kwijtgeraakt in 1 dag.
Ik ben naar de dokter gegaan en heb anti depressiva gekregen en ben op non aktief gesteld toendertijd voor een periode van 1,5 jaar.

Nu gaat het goed met me , en werk met plezier .Ik realiseer me dat ik uit een heel diep dal ben geklommen , maar heb de mooie dingen in het leven weer mogen ontdekken.

bedankt , een 35 jarige jongen
Gepubliceerd in : Geheimen, Sexueel
Reacties (2) Print Send to friend

 


Gadgets For Windows and Gadget Universe, Outdoor Gadgets and AMD joining the MeeGo Linux Project [Intel says ummm ... what?] | aris project software. Discount Health Care and Health Insurance For College Student, Family Health Care and Brain scans for lie detection? Not so fast, says Stanford law professor | breast size cancer detection. Fashion Design Courses and High Street Fashion, Spring Fashions and Women Now Crazed for Huge Princess Sapphire Rings of Their Own | antique style sapphire and diamond bands. Republic Travel and Uk Travel Agents, International Travel Agents and Blogger Joel Bullock | uk road trip michelle thumblogger.