Familie
Die bittere strijd
Geschreven door FRH, Op 18-12-2016 09:27
Ken je het gevoel dat je je alleen voelt op deze wereld en desondanks je gelukkig voelt zoals je bent. Velen kijken tegen je op, kijken van je weg, stoppen je in een hokje, kwetsen en kleineren je en niet te vergeten ze verspreiden zelfs roddels over je hoe
raar je niet bent. Desondanks blijven ze tegen je op kijken, ze haten je omdat ze net als jou willen zillen zijn, ze denken dat je miljoenen te besteden heb of heel wat hebt bereikt ze denken zelfs dat je groot voelt als ze je geld vragen en hun dan nederig zijn. Ze komen zelf met een list op je om je geld van je af te troggelen. Wat ze niet weten is dat ik eenbitterestrijd voer en
tegendeel een grote gemene deler ben, die vaak niet wordt begrepen. Zullen ze mij
ooit proberen te begrijpen? Het doet zeer maar sinds de komst zie ik een toenemende afstand van ophitserij. Kijk toe, kies voor je zelf en blijf leven in
harmonie....de beloning volgt van zelf.
reactie jan12, Op 18-12-2016 10:30
Je zult er mee moeten leren leven , bij mij is het idem dito....
Sterkte , maar het valt niet mee , soms begrijp ik het ook niet hoor.
reactie New Life, Op 19-12-2016 04:13
Je bent goed zoals je bent.
Laat je niet lijden door je omgeving maar ga je eigen weg, wat jou gelukkig maakt.
Wat goed voor jou is hoeft niet goed te zijn voor een ander. Niets is goed en niets is
fout...je bent een mooi mens.
Vaak weten mensen niet wat ze een ander aandoen, vergeef hen. Je bent getuige en weet dat je zelf verantwoordelijk bent voor de positieve wending in je leven ondanks je afgeleid worden door prikkels uit de ongeving.
Zo was ik bijvoorbeeld ook getuige van een hulpvraag die ik had uitgezet bij een coach. De "positieve" intenties leken goed. Tot dat ik mij beter ging verdiepen en kwam erachter dat positiefgemeend en positief zijn een enorme contrast zijn die het
verschil verklaren. Dan kom je voor je zelf achter dat je beter op je gevoel moet leren vertrouwen. De constatering met een gesprek uit een lift was de bevestiging van het gevoel en twijfel.
Opdat moment kon ik wel door de grond zakken maar met de kracht die ik bezit, ging ik op volletour verder tot dat ik de schoonheid van New Life ontdekte.
Wat ik je wil meegeven, treur niet om die bitterestrijd
, berust je erin. Het is jouw lot!
reactie Dood, Op 08-09-2019 18:18
Nu ik dood ben, heb ik schijt met de rest.
Ik heb geleefd, liefde gegeven en mijn plicht gedaan in hoeverre ik dat kon.
Ik laat 8 kinderen achter bij verschillende vrouwen waar ik ontzettend veel plezier mee heb beleefd.
Nu is er een strijd ik heb mijn vrouwen niets te bieden en nu ik dood ben is er een strijd in de familie wie het langst zijn hand op de knip houd, de lasten draagt en wie de eer strijkt.
Ze bekijken het maar!
Laat een ander zijn last niet jou zorgen worden.
Laat je niet mee slepen in hun emotie.
Blijf sterk en lever een bijdrage in hoeverre je dat kan uit het diepste van je hart.
Ik heb het hart niet maar het liefste laat ik het aan de overheid over. En gun ik mijn nabestaanden een vakantie om heerlijk bij te komen gezien ik ze achter liet met geen koper.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.