Familie
Schoenen uit
Geschreven door Laura, Op 07-01-2019 22:17
Pas nieuwe vloerbedekking in huis, normaal leuk.
Maar mijn moeder wil dus dat ik en mijn vrienden ook standaard onze schoenen uittrekken in huis. Eerst was dat nooit en nu ineens wel?! Ik moet het apart aan ze vragen als ze het niet uit zichzelf doen, terwijl de meesten gewend zijn om schoenen aan te houden. En de schoenen moeten uit, zogenaamd om de vloeren netjes te houden. Fijn, dat worden dus vriendinnenavonden op sokken.. Belachelijk en heel kinderachtig. Ook fijn met al die zweetvoeten straks in de zomer. Gewoon balen.
reactie Carine, Op 09-01-2019 03:44
In jouw plaats zou ik deze regel aan mijn "laars" lappen.
reactie Olaf Wulpse, Op 09-01-2019 08:17
Geen vreemde topic.
Misschien moet je eerst uitleggen waarom je wil dat ze hun schoenen uit moeten doen. Schoonhouden is bijvoorbeeld iets anders als wit houden.
reactie Ano Niem, Op 09-01-2019 09:06
Wat erg hè meid , als je alleen maar gewent bent om je eigen IK te laten zegevieren ?
reactie GrowUp, Op 09-01-2019 10:27
Ik vrees dat het je pas duidelijk gaat worden op het moment dat je een eigen huis hebt en deze van je hardgespaarde geld ingericht hebt.
reactie Leonardo, Op 10-01-2019 11:42
Het is normaal dat je je schoenen uit doet in huis? op basis van hygiëne.
Nederlandse cultuur had dit vroeger helaas niet, maar met de tijd en inburgeren van andere culturen is dit gelukkig ook bij ons gekomen.
Toen ik klein was hoefde ik ook nooit mijn schoenen uit te doen, maar nu in mijn eigen huis doe ik het wel. Het is alleen maar logisch :P
Groetjes,
Leonardo
reactie Laura, Op 13-01-2019 21:09
'Mijn IK laten zegevieren?!' sorry hoor, maar juist voor vriendinnen vind ik het onzin als ik weet dat zij liever schoenen aanhouden. Gastvrijheid vind ik belangrijker dan je eigen bezoek op kousen te verplichten. En mijn moeder vindt dus ook dat ik twee keer in de week minimaal mijn kamer moet stofzuigen omdat je anders misschien rommel door de kamer loopt. Hoe precies kan je zijn?
Mijn zusje had ook al gedoe met haar en zei dat ze nog liever schoenhoezen koopt (van die blauwe en bij wijze van spreken) dan dat ze haar vrienden moet vragen om allemaal schoenen uit te doen, dus zo erg kinderachtig vinden wij het!
Ik had er ook al een hekel aan als het bij anderen thuis moest en nu dus bij ons. En ONPRAKTISCH! Neem vanmiddag, met regen.. Normaal veeg je schoenen en klaar, nu bleek dat er een paar drijfnatte sokken hadden. De middag begon dus al fantastisch met allemaal sokken naast elkaar op onze verwarming. Die voelden zich zowat verplicht om dat allemaal te doen. En daarna je eigen weer terug vinden, heel irritant. Ik hoop echt dat haar eigen kennissen haar aanspreken als die hier komen dat het geen doen is om dat zo vol te houden..
reactie Iemand, Op 17-01-2019 09:25
Of je bent een verwend nest, of je bent een puber. En ik gok op het laatste. Doe rustig je moeder bedoelt het goed en luister naar haar als ze je iets verteld. Want je woont in haar huis en niet andersom. Je gaat nog veranderen en wat je vriendinnen betreft als ze het niet snappen zijn ze gewoon te dom om te poepen.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.