Familie
Haat aan mijn stiefvader
Geschreven door suriname, Op 24-05-2009 13:19
Hee, ik ben een hopeloos meisje van 14 jaren.
Mijn vader zit al een tijdje in de gevangenis. Daarvoor ging al slecht met me vader en moeder.
Maar nu hij al 2 jaar zit in de bajes heeft me moeder sinds kort een vriend.
Ik haat hem echt. Hij blijft elk weekend slapen en als ik dan zaterdagochtend wakker word en ik hoor zijn stem dan voel ik een steek in me buik en een ader in mijn been begint te kloppen.
Hij is gewoon zo'n sukkel, ik mag hem gewoon niet. Mijn moeder aanbidt hem en als ik haar dan weleens vraag of dat ze iets rustiger aan wil doen, dat ik nog liever naar school ga in het weekend dan hem te zien en dat ik nog moet wennen. Zegt ze; ' laat je nakijken'. Ik heb erover nagedacht om weg te lopen maar dan zou ik mijn zusjes in de steek laten en dat kan ik niet maken.Tsjaa.. Ik weet echt niet wat ik moet doen...
reactie jaffa, Op 26-05-2009 16:05
Wat ben jij verwend seg. Jou vader is naar de bajes omdat ie iets slecht heeft gedaan of mee bezig was en jou moeder kon dat niet trekken. En ze heeft ook behoeftes. Het is juist je vader die je moet haten.
reactie karentje, Op 27-05-2009 14:49
kan je er met je echte vader niet eens over praten? je zal daar toch weleens op bezoek gaan? hij weet mss hoe je je moeder het beste aanpakt.
en anders mss eens nadenken wat er precies je zo stoort aan die nieuwe man, als je de oorzaak kent kan je het probleem ook beter aanpakken.
reactie suriname, Op 02-06-2009 20:05
Ja daar heb je ook wel gelijk in :roll ...
reactie suriname, Op 02-06-2009 20:11
Hee
Ik weet het ik ben verwend. :schaam:
Maar dit gaat echt de slechte kant op. Ik begin mijn moeder beetje bij beetje te haten.
En serieus ik heb het echt geprobeerd.
Maar mijn moeder geeft me gewoon geen tijd om aan hem te wennen. Nu begint ze echt paranoia te worden. Bij alles wat ik fout doe , wat met hem te maken heeft denk ze dat ik het expres doe en ze gelooft me niet eens op me woord.
Ik kan niet met mijn vader praten, want hij mag het niet eens weten van me moeder...
Wat zou jij doen?
reactie Micons, Op 07-01-2010 13:25
Ja, het valt niet mee. Je bent in veel opzichten nog afhankelijk van je ouders . En de keuzes van je moeder moet je ook nog eens accepteren.
Als kind wil je natuurlijk dat je ouders bij elkaar blijven (tenminste dat herinner ik me van vroeger). En als dat niet gebeurt kun je heel teleurgesteld zijn.
Je kunt natuurlijk al je boosheid richten op de nieuwe vriend van je moeder. Maar kijk eens goed op wie en wat je precies boos bent.
Dan kun je er vervolgens ook beter over praten, met degene die het aangaat. Misschien kun je hem zien als de man die haar weer wat gelukkiger kan maken. Je hoeft echt geen beste vrienden met hem te worden, en hij hoeft zeker geen nieuw soort vader voor jou te zijn. Je hebt al een vader.
Het lullige is, je moeder moet ook verder met haar leven. En misschien kan hij haar daar toch bij helpen. En jij ook, door gewoon even af te wachten en een een beetje flex te zijn.
Succes!
reactie Secret, Op 12-12-2010 16:28
Hoe onbeschoft ben jij niet?
Zoiets zeg je niet zomaar tegen iemand ...
Het is niet omdat haar vader in de bajes zit dat ze nu blij moet zijn met iedereen!
Iedereen heeft recht op gevoelens, gedachten en een mening!
Als je er niks van weet hoe dan gewoon je mond, je kwetst mensen opzettelijk en dat maakt van jou zeker geen beter mens!
Ik hoop dat je in je echte leven niet zo'n dingen zegt, indien wel bewijst dit dat je gewoon niet beter weet
reactie ook een hopeloos meisje, Op 28-09-2017 21:47
Ik heb precies hetzelfde. Alleen is mijn moeder boos op mij als ik iets tgen haar over hem zeg
reactie ik snap je, Op 24-01-2018 10:27
ik snap jou zo erg met dit, ik haat mijn stiefvader ook heel erg. hij gooit mij door de kamer en schreeuwt elke dag tegen mij, hij kookt ook niet meer voor me dat moet ik zelf doen en als ik dan wil beginnen aan mijn avond eten zegt hij dat ik de keuken niet meer in mag. hij slaat mij en is verslaafd aan allerlei drugs. hij woont nu al 13 jaar bij mij, (2 jaar pas officieel) en daarvoor kwam de politie maandelijks bij ons thuis.) ik wil niet meer naar huis komen ! ik ben al vaker weggelopen en ben toen naar vrienden of mijn opa en oma gevlucht. ik heb altijd gelijk gekregen over wat voorn slechte voogd hij wel niet is en dat ik eigenlijk de politie moet bellen. maar mijn moeder houd nog van hem en als hij de bak in moet word ze weer depressief. groetjes het kind met een tyfus stiefvader
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.