hai daar.
Ik zit met een probleem. mijn ex man heeft in de kerstvakantie.mijn dochter van 14 bij me weggelhaald..Hij heeft haar ondertussen op een nieuwe school geplaatst..
Alle contact wordt vermeden..ik krijg haar niet eens aan telefoon...hij belt wel onder het mom het gaat goed met haar. ik heb hem gevraagd..of ze in het weekend bij mij mag logeren.nee de eerste 3maanden niet..
je komt maar hier heen zegt hij dan..Ik woon in het Noorden hij in het Zuiden de rit duurde me 2 uur geeft niets hoor al moet ik het iedere dag rijden rijd ik het nog,,Ik mocht mijn dochter gisteren zien..ze zat als een dood vogeltje op de bank..en hij deed het woord..ze vermijde oogcontact..ik wilde haar beetpakken en meenemen..hij verbood het me..als je haar mee neem sla ik je kop eraf ik ben nog een uurte gebleven heb mijn dochter achter moeten laten..ze gaf me een kus..en zei dat het goed was.
In de 3 weken dat ik haar niet gezien heb herken ik haar niet meer..van een drukke rebbel veranderd in een dood vogeltje..haar mobiel heeft hij verstopt..Inmiddels ben ik errachter gekomen waar ze op school zit..Volgende week haal ik haar op..en verdwijn met haar naar een blijf van me lijf huis..ik weet het anders niet..wens me sterkte..