Een schoonzus die je niet kan luchten! Mijn broer heeft zijn vrouw een tijdje geleden bedrogen. Hij heeft nu een nieuwe relatie met een nieuwe en volgens hem leuke vrouw.
Wat een totally bitch!! Ze heeft mijn broer totaal opgeslorpt en nieuwe gedachtegang gegeven die totaal niet bij zijn opvoeding en familie past. Hij is helemaal veranderd door haar. Ze zorgt ervoor dat wij in hun ogen altijd alles fout doen en het werk dat mijn vader en man doen, dat heeft geen niveau!
Wij zijn een gewoon familie waarin iedereen moet werken voor zijn boterham, maar ja haar papa is advocaat en haar moeder is de bloedzuiger van haar vader want die heeft nog nooit gewerkt!!
Daar nog eens bij zorgt ze ervoor dat hij zijn kinderen amper kan zien. Zijn dochter mag eens op de twee weken komen. Alleen van zaterdag op zondag en zijn zoon moet ze niet zien.
Want die werd geboren toen ze al een koppel waren en dan zou gezicht kunnen verliezen he. Die zoon van je bestaat daarom niet!!
Langs de andere kant begrijp ik niet dat mijn broer dit allemaal zomaar slikt. Zijn eigen kinderen amper zien, zijn zoon zelfs niet! Zijn familie bijna niet meer zien. Vroeger zagen we elkander 3 a 4 keer perweek nu ééns op de 3 a 4 maanden.
Onlangs heb ik haar moeder ontmoet. Toen ik iets zegde tegen haar draaide ze zich om. Vals en niet haar mening uitdragen. Dat zijn gevaarlijke mensen.
Achja wat moet je eraan doen, wij staan machteloos. Als mijn broer zijn verstand niet krijgt zijn we hem kwijt. Zo simpel is het maar ik geef me niet zomaar gewonnen!!