Familie
Geld gestolen van broer
Geschreven door help, Op 26-06-2014 01:18
Mijn broer is pas geslaagd voor zijn vmbo examen. Hij heeft daar erg veel geld voor gekregen. ook werkt hij heel veel, want hij spaart voor zijn al geplande vakantie in de zomer met vrienden. Hij werkt er heel hard voor. Laatst was ik alleen thuis en had heel erg hard geld nodig.. dus heb ik wat geld van hem gepakt waardoor hij nu niet meer genoeg heeft voor die vakantie. Mijn ouders zijn erg bang dat er een dief is. ik zou het graag willen vertellen en hoeveel het me spijt en ik wil het graag terugbetalen. maar ik denk wanneer ik het vertel dat mijn ouders en broer me nooit meer zullen vertrouwen... ik kan ook wat geld ergens op mijn broer zijn kamer leggen, en hem laten denken dat hij het daar perongeluk heeft neergelegd. ik weet op dit moment alleen niet hoe ik nu meteen aan dit geld komt. het gaat ongeveer om 50 euro. Ik lig hier al een paar nachten wakker van en het zo veel spijt... help !
reactie Marc, Op 01-07-2014 10:36
8 jaar gevangenis!
reactie Staatsecretaris Teeven, Op 02-07-2014 09:49
Wel een beetje mild die 8 jaar.
reactie Bloggerman , Op 03-07-2014 19:02
Negeer al die andere reacties. Ik begrijp dat dit heel vervelend voelt. Ik raad je toch aan om het zo snel mogelijk het tegen je broer te vertellen. Hij is je broer. Natuurlijk blijft hij je vertrouwen. Probeer het hem te vertellen wanneer hij in een vrolijke bui zit en jullie in een rustige omgeving zitten.
Succes.
reactie W, Op 04-07-2014 22:01
Natuurlijk Bloggerman heb je gelijk. Maar soms maakt humor wat duidelijk,denk je niet? En begrijpt hij best dat dat geld terug moet en het zeggen. Humor kerel,relativeren van de dingen in het leven is zo verschrikkelijk belangrijk. Leer relativeren,hou van je zelf. Kom op man je kunt het!
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.