Familie
Man blijkt verborgen kind te hebben.
Geschreven door Anonieme mama , Op 02-09-2015 22:56
Wij zijn nu bijna tien jaar samen en bijna 3 jaar geleden hebben wij een dochter mogen verwelkomen. Een fantastisch geschenk waar wij beide helemaal gek op zijn. Echter, de laatste 2 jaar merkte ik dat mijn man zich anders gedroeg. Ik kon er mijn vinger niet opleggen. Vreemd gedrag, zoals slecht slapen, stress en zonder overleg zijn baan opzeggen heb ik genomen voor wat het was. Hij vond al snel een nieuwe baan en er waren genoeg leuke momenten met ons gezin. Bovendien was hij duidelijk gek op zijn dochter en besteed hij veel tijd aan haar.
Tot vorige week plotseling een bericht mij bereikte. Een bericht dat mijn hele wereld en die van mij dochter in 1 klap heeft veranderd.
Meneer heeft in de zomer van 2013 bij een andere vrouw een kind verwekt. Het was slechts 1x (dat bevestigen ze beiden, zij valt op vrouwen (???!) en ze waren beide onder invloed van veel drank) en ze hebben elkaar daarna nooit meer gezien.zij heeft het hem 8 weken later met een telefoontje laten weten en is ver weg verhuisd.
Zoals ik heb begrepen hebben ze amper contact gehad. Wel stuurde ze hem sporadisch foto's en updates en heeft ze hem onder druk gezet eerlijk te zijn tegen mij. Hij heeft haar duidelijk gemaakt dit kindje niet te willen, vanaf het eerste moment. Heeft het angstvallig verborgen gehouden.
Al het rare gedrag is in 1x verklaard.
Ik voel mij enorm bedrogen, verraden en voor gek gezet. Zij dragen beide verantwoordelijkheid, maar het feit dat mijn dochter nu in eens haar gezin kwijt is is voor mij onverteerbaar. Ergens wil ik hopen op een toekomst zoals ik die enkele dagen geleden nog voor mij zag, maar dat is onmogelijk.
Bijna niemand weet dit nog, wat moet ik doen?
reactie Peter, Op 03-09-2015 15:58
Je dochter heeft er opeens een half broertje / zusje bij. Wat een feest. Maar je zal zelf de beslising moeten nemen hoe verder te gaan, niemand anders kan dat voor je doen. Als buitenstaander heb ik zoiets van het gebeurd wel meer, pak het positief op, maar als het je zelf overkomt is het natuurlijk andere koek. En hoeveel hou je van je man. Ik wens je sterkte
reactie estelle, Op 07-09-2015 15:12
Lieve anonieme mama.
Wat een DRAMA, vreselijk en pijnlijk. Tot op een paar dagen geleden denk je dat je een geweldige toekomst hebt en nu dit.
Maar ondanks dat jou dochter een hele lieve papa en mama heeft gaat het ook om jou gevoel.
Ben je bereid om je partner te vergeven voor zijn overspel.
Kan je het verwerken dat je partner 1 is geweest met deze vrouw.
Zie je nog toekomst met je partner, er zal ergens altijd wel een soort wantrouwen zijn.
Is er een kans dat je partner zijn kind zal erkennen, of niet, waardoor er kans is dat jullie kinder allimentatie moeten "betalen".
Zal er in de toekomst kans zijn dat je partner een omgangsregeling wilt met dit kindje, en hoe sta jij hier tegenover.
Dit kind gaat misschien ooit verlangen om te weten wie zijn biologische vader is.
Wil jij dit kindje uberhaubt kennen...
moeilijke vragen misschien..maar 5 jaar geleden is mijn partner ook vreemd gegaan en tot op vandaag is er nog steeds wantrouwen. ik wens je heel veel liefde toe met je kindje maar ook dat je vrede hebt met jezelf. sterkte lieverd!
reactie anna, Op 29-10-2015 22:47
Goh, wat een verhaal. Voor jou en jullie kind is het al heel erg. En ik moet ook denken aan dat andere kindje. Die groeit op en leert straks dat zijn (of haar) vader hem (of haar) niet wilde. Dat is ook heftig. Misschien wijst je man dat kindje af omwille van jullie gezin? Maar dat kindje kan er toch ook niets aan doen dat het er is? Eigenlijk zou je je man op zijn verantwoordelijkheid kunnen wijzen. Als je dat aankunt. En ik begrijp ook dat het heel veel is. Ik wens je rust om te kiezen en te voelen wat je nu wilt.Goed dat je je verhaal hebt gedeeld. en sterkte.
reactie Deetje, Op 19-09-2016 22:16
Het lijkt er op dat je man gewoon afgetapt is door een lesbienne met kinderwens....en die als klap op de vuurpijl 'solidair' is met vrouwen, waaronder jij.
Beetje raar trouwens dat ze bij een drankovergoten slippertje telnrs hebben uitgewisseld....misschien op haar initiatief?
Het kan zijn dat ze je man gaat dwingen om financieel bij te dragen aan de opvoeding van 'hun' kind.
Enige manier om daar onder uit te komen is het kind niet erkennen.
Ik wens je heel erg veel sterkte toe!
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.