Familie
Oorverdovende stilte.
Geschreven door niet meer hier..., Op 05-01-2016 18:24
Ik vind het jammer geen enkel contact meer te hebben met famillie... nee natuurlijk zegt het meer over hen dat ze me de rug hebben toe gekeerd, en ik zou er na jaren gewoon vrede mee moeten hebben dat ze me (hebben) laten stikken, maar ja, we leven maar één keer... ben ik dan zo in- slecht en of niet goed genoeg dat dit alles is??? Ik benijd andere mensen dat ze dingen wel kunnen uitpraten, dat er onderling word gezegd; zand erover...
Nee na jaren hoef je niks meer te verwachten, en wat ooit was zal nooit meer zijn. Als mens heb ik zoveel te delen, zo veel te vertellen maar iemand laten doodvallen is kennelijk belangrijker voor anderen. Misschien is het maar beter zo. De tand des tijds heeft natuurlijk ook z'n werk gedaan. Gezelligheid , betrokkenheid, is alleen goed voor anderen, natuurlijk. Heb zelf in het verleden meerdere handreikingen gedaan maar daar werd niet op gereageerd, men leunt liever op een negatief verleden...alsof je daar wijzer van word. Ik geef op. Dan maar niet.
reactie kereltje62@live.nl, Op 05-01-2016 20:10
Herkenbaar. Contact naar de familie toe moest altijd van mij kan komen. Sinds ik niet meer gebeld heb, of gegaan ben, heb ik niemand meer gezien of gesproken. Ze zijn blijkbaar niet in mij geinteresseerd .Ik vind het eigenlijk wel best zo.
reactie niet meer hier, Op 05-01-2016 21:43
Weten doe je het wel...begrijpen nog steeds niet. Het is te onverdiend om er echt vrede mee te hebben, al lijkt er niks anders op te zitten. Mensen groeien uit elkaar, de dingen die je eventueel nog bond (grootouders, famillie gebeurtenissen...) zijn niet langer meer doorslaggevend, want waarom zou je? Kom je wel dan kun je een sneer incasseren, resultaat van jarenlange opgekropte haat naar jou toe, omdat men je niet langer kan koeioneren, vernederen... kom je niet dan voldoe je precies aan het plaatje; kijk, aso... dus wat je ook doet, het word altijd negatief uitgelegd. Men heeft nog nooit gekeken naar wie je bent als MENS.
Als kind voorspelde ik al ; 'mijn ouders zullen hun kleinkinderen NOOIT (meer) te zien krijgen' ...helaas kwam het uit. Maar toch steekt het wel dat ik en de mijnen niet bestaan, maar dat anderen ongeremd met hun kinderen kunnen pronken. Mij is er te hard ingeramd dat we niks zijn, niks voorstellen. De paar mensen - if ever- die dan het tegendeel beweren geloof je niet meer, dus of je het leuk vind of niet, je koekt vast aan anderen hun haat, hoe graag je het ook anders zou willen.
reactie Robia, Op 11-01-2016 09:19
Familie heb je niet voor het kiezen. Je krijgt het erbij.
Het mooiste er van maken om de familie banden te onderhouden daar is niet veel voor nodig. Verhuis liever naar België een nieuwe omgeving, een nieuw begin doet mij goed.
reactie Alicia, Op 17-01-2016 12:49
Je liep mijn wereld in het was nog nooit zo stilgeweest.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.