Gezondheid
Hoogsensitief
Geschreven door Johan, Op 18-12-2017 12:18
Ik ben een man van 35 en zit met het volgende.
Heel mn leven wist ik ergens dat ik anders was als anderen, wat dit was wist ik nooit. Als kind huilde ik veel en trok me veel aan.Ik was heel snel geprikkeld en kon niet tegen drukte. Ik voelde veel van andere mensen aan en merkte dat weinig anderen in mijn omgeving dit hadden en dat vond ik altijd raar. weinig mensen begrepen dit. Na veel zelf studie en een burn out met daarbij verschillende soorten hulp kon ik het een naam geven. Eigenlijk wist ik het altijd maar sloot ik mezelf er uit schaamte en zelfbehoud voor af. Ik blijk namelijk hoog sensitief te zijn. Ik heb me hier in verdiept en scoor op alles hoog. Mijn burn out was nodig om dit te erkennen voor mezelf. Op zich geen probleem maar ik heb heel mn leven dit weggestopt en nu ik het erken blijkt mn leven dat ik nu leidt eigenlijk helemaal niet bij me te passen. Ik doe vechtsporten op hoog niveau en mn passie daarvoor verdwijnt steeds meer. Ook mn werk bleek een vlucht tegen mezelf te zijn om mezelf naar anderen te bewijzen. Mensen zien me als bepaald persoon maar ik voel me die persoon niet meer. alsof ik jaren lang toneel gespeeld heb en ik ben nu moe van die rol. ik deed alles om niet gevoelig te blijken uit schaamte. Moet ik nu heel mn leven omgooien? Ik wilde dit graag even van me af praten
reactie RIP Kees, Op 18-12-2017 18:14
Als dorps-wijkshoofd voel ik mij uitgestoreven.
Hoogsensitief is de naam van het beestje. Zo herkenbaar!!!
Niet leuk als je omgeving je als vreemd wezen beschouwd terwijl je in wir-war bent met je gevoelens. Bekende koek hoor...Jij weet beter!!!
''vechtsporten op hoog niveau en mn passie daarvoor verdwijnt steeds meer. Ook mn werk bleek een vlucht tegen mezelf te zijn om mezelf naar anderen te bewijzen. Mensen zien me als bepaald persoon maar ik voel me die persoon niet meer''
Iedereen heeft een taak op deze aarde. Je hoeft je niet te schamen. Het komt goed. Succes en omarm je zelf met liefde.
Heel veel sterkte!
RIP Kees
reactie Aan RIP Kees, Op 18-12-2017 23:39
Volgens mij verwar je hoog sensitief met zwak begaafd.
Of mocht je als voor bereiding op terugkeer in de samenleving even op internet.
Zielig zoals jij topics verkloot
reactie Gerrit, Op 20-12-2017 18:03
Volgens mij ben je ook nog eens hoogbegaafd best complex.
Daar zit de gesloten vleugel van Delta in Rotterdam vol mee.
Veel wijsheid.
reactie Valentina, Op 31-01-2018 23:04
Blijkbaar kunnen weinigen hier op dit forum een serieuze reactie plaatsen .
Om uw vraag te beantwoorden , stop met de gevechtssporten en zoek hobby’s die beter bij je passen . Hetzelfde geldt voor werk .
Iedereen verandert naarmate zijn leven vordert of je nu hoogsensetief bent of niet .
Je geeft trouwens het antwoord zelf al . Op 35 jarige leeftijd kan je nog gemakkelijk je leven een heel andere wending geven . Doen!
Het is belangrijk dat je jezelf kan zijn . Stop met toneel spelen , daar word je alleen maar ongelukkig van .
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.