Gezondheid
Therapie
Geschreven door Suuz , Op 09-09-2020 21:13
Helaas niet mobiel. Maar, het is wel de bedoeling en wens meer in beweging te komen. Hiervoor een therapie treatment genomen.
Tot mijn verbazing geen behandeling meer gehad integenstelling tot wat mij beloofd was. Wordt daar zo verdrietig van.
reactie Meeleesactie 5-2 versus bemoei, Op 10-09-2020 07:46
Klinkt chaotisch maar zelfdoen 10 min per dag dan kun je tenminste de spieren uitrekken. En het is financieel voordeliger. Wat is er van je treatment pakket overgebleven of moet je niet op details letten?
Ga maar voor de handelingen, monitoring en evaluatie.
reactie Therapeut van Realiteitsbril, Op 14-09-2020 07:37
Het is wat het is. Je kunt alleen je best doen en de rest komt van zelf of niet. Er is een grens. Sommige mensen kunnen het hebben en anderen laat hun situatie het niet toe.
Begrijpen dat het aan de mogelijkheid ligt en de communicatie.
Een paar treatments en 10 min-dagelijkse behandelingen verder of helemaal niets.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.