Gezondheid
Heel Ff Was Ik 'N Vroedvrouw...
Geschreven door DOVANI, Op 12-08-2009 16:04
Mijn geheim is dat ik enige tijd geleden op bezoek was bij een hoogzwangere vriendin.En wat ik nooit voor mogenlijk had gehouden, gebeurde; bij het opstaan verloor ze ineens vruchtwater en niet lang daarna begonnen de weëen...
Met moeite heeft ze haar bed gehaald, en in eerste instantie wist ik even - in de paniek- niet wat te doen.Daarna besloot ik aan haar hoofdeinde plaats te nemen (in ieder geval discreet) en haar hand te pakken en mee te hijgen- en te persen.Als zij schreeuwde schreeuwde ik met haar mee, dit omdat ik ooit had gelezen dat het er bij de natuurvolkeren ook zo aan toegaat.Het leek me voor haar in ieder geval prettig om iemand bij haar te hebben die met haar meeboog als zij boog...en haar daar waar kon steunde...ik leunde helemaal op intuïtie en gevoel.
Het hoofdje stond toen de vroedvrouw aanbelde en het van me overnam, en niet veel later stond de as trotse vader er ook.En ze werd geboren; Eloyannah Dovani , 81 cm lang en een mooie 5 pond.Wat ben ik trots dat ik erbij heb kunnen zijn, deze belangrijke eerste schreden in een mensenleven!
reactie Dadi, Op 12-08-2009 22:03
81cm?!?!?!?!? Wat was dat voor een reuzenbaby? Ik neem aan dat je 51 cm bedoelde. Maar is dit wel een geheim? Dit is toch eerder een mooie ervaring.
reactie een moeder, Op 12-08-2009 23:13
81 cm lang??? :zzz
reactie Een kindje van 81 cm???, Op 13-08-2009 02:05
Dovani, je mag super trots zijn op je zelf, doch hoop ik dat de moeder het overleefd heeft als zij een dochter van lees 81 cm heeft gebaard, mijn hemel:-). Ik neem aan dat het om een kindje gaat????
Anyway, goed gedaan, en leuk dat ze naar jouw is vernoemd. 8) ;)
reactie Caroline, Op 13-08-2009 07:48
Dit is toch geen geheim? En een baby van 81 cm is wel erg lang...
reactie Ikke, Op 13-08-2009 08:51
Een baby van 81 cm lijkt me zeer onwaarschijnlijk. Baby van 54 cm bij geboorte is al lang....
reactie Sjelletje, Op 13-08-2009 12:48
Mooie belevenis, maar 81 cm lijkt me wel erg lang :eek
reactie urker, Op 15-08-2009 13:15
Ben je niet wezen vissen....in plaats van een bevalling ?
reactie ?, Op 15-08-2009 20:27
Dat kan niet 81cm, dat is een geen baby maar een reus...
reactie DOVANI, Op 16-08-2009 09:54
Sorry, werd overmand door emoties...nog steeds, 51 cm idd :grin :grin moet ik het ook maar niet afzetten tegen mijn eigen lengte 8) !
Moeder en kind maken het goed. Dat wilde ik nog ff kwijt
reactie zohe, Op 07-09-2009 21:55
Gefeliciteerd, dat kind kan je later een mooi verhaal vertellen.
Dat meedoen met die vrouw, heeft ze er wat an gehad? daar ben ik nieuwsgierig naar.
:)
reactie jaja, Op 13-09-2009 18:25
Geweldig!
Ik wou dat IK zo'n vriendin in de buurt had!
Ik sta op het punt te bevallen, mijn vriend is ver weg vandaag en ik ben alleen thuis...!
Zou je je niet willen omscholen als wroedvrouw?? :-)
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.