Relaties
Vreemdgaan van vriendin
Geschreven door Hopeloos, Op 19-03-2016 12:50
Verleden jaar werden mijn nachtmerries pure waarheid. Ik kwam er achter dat mijn vriendin achter mijn rug om een relatie was aangegaan met... en hier komt ie, een wildvreemde. Die ze zogenaamd had leren kennen via een facebookgroep voor diertjes. hij had zogenaamd interesse in een paar jonge ratjes. die hij heel snel had afgezegd, maar wel haar 06 had ontvutseld... een tijd later kreeg zij een bericht van "hey hoe gaat het met jou" Vanaf dat moment liet ze haar iphone niet meer rondslingeren en nam hem overal mee naar toe, bang dat ik er achter zou komen. Helaas kwam ik er achter na een bewuste avond stappen van haar en na het stappen stiekum had afgesproken met hem!. Rond 01:45 kwam ze thuis ik was nog op, werd ze al zenuwachtig en moest eerst naar de wc toe. (pas iets later leerde ik dat ze zijn sperma moest uit persen (in mijn wc)... daarna zijn er alleen dagen van drama geweest, tot ik er achter kwam dat ze al een maand achter mijn rug om aan het ****** was. (ik heb haar de huid vol gescholden)... Toen leerde ik via haar whatsap geschiedenis veel meer aan de hand was, het sturen van eigen foto's (Naakt en nog erger in video). Ik ben door het lint gegaan en heb haar een paar trappen verkocht (ik weet het, dat is niet goed te praten)... Maar het verhaal gaat verder, jaren eerder had ook zo een vreemd mail contact met iemand, onze dochter van toen bijna 1 werd in bad gedaan door haar, en haar laptop stond aan beneden op het mail programa en er kwam een mail binnen, en ik stond in de keuken en zag een preview van de mail. Ik dacht wtf is dit?, een foto van een onbekende kerel met zijn *** in zijn hand. Ik verder kijken zie ik ook foto's van haar, closeups van haar onderkant... Toen had ik al beter moeten weten... weer later kreeg ik mailtjes van een site of ik haar kon, ik op ondezoek uit en ja hoor, had ze daar ook een profiel aangemaakt, tevens met afspraakjes die ze wel zou willen hebben met div personen... Ik weet het ik ben een echte lul!, maar doormiddel van praten en spijt zouden deze dingen nooit meer gebeuren... Tot verleden jaar!... We zijn middel een half jaar verder en het lijkt erop dat ik er steeds meer last van krijg (nachtmerries, ik word gertiggerd door bepaalde dingen)... Helaas triggerde ze mij gisteravond weer, wat uitmonde in drama, ruzie, schelden... Ik ben radeloos, mijn verstand zegt kappen met deze relatie, mijn hart zegt iets anders. Heeft iemand mischien tips of goede raad?, ik ga hier aan onderdoor...
reactie tessa, Op 19-03-2016 13:51
Deze persoon doet jou pijn en jij hebt er last van. Als jou vriendin niet van haar fouten leert. Zou je toch jezelf moeten navragen of het verstandig is om jezelf pijn te doen. Als ik jou was zou ik ermee stoppen.
reactie Waardevol, Op 19-03-2016 14:12
Maak haar duidelijk wat je wilt en maak duidelijke afspraken met elkaar. Zo kan je voorkomen dat je je zelf ziek maakt. Wat is de reden waarom ze zich zo gedraagt? Geef je haar voldoende aandacht? Luister naar je hart voelt het niet goed neem afstand want straks doe je je zelf veel meer pijn. Misschien voeg ze geen waarde aan
het vreemdgaan of is ze zich niet van bewust. Het is lente plan begin april een leuk
dagje samen en ga gezellig wat drinken. Vind je dat ok? Sex hoeft geen rol te spelen.
reactie Betweter, Op 19-03-2016 15:46
Je vriendin lijkt seksverslaafd te zijn. Als dat zo is, heeft ze een serieus probleem en jij dus ook. Bezoek een sekstherapeut of seksuoloog en maak het bespreekbaar, hoe verschrikkelijk moeilijk dat ook is.
reactie Vera Nieuwe Stempel, Op 19-03-2016 19:33
Als iemand "vreemdgaat" in the eye of the beholder wilt niet meteen zeggen dat
die persoon sexverslaafd is. Pas als je de dosis verhoogd door nog intensiever sexuele contacten te leggen met een dagelijkse frequentie kan je spreken van een
verslaving. Heb jij je weleens verdiept in jou eigen verslaving?
reactie Aliz, Op 20-03-2016 11:46
Om duidelijkheid vragen? Ze lijkt wel een vrijgezellen bestaan te leven. Wat Wil jij met hem of haar?
reactie Betweter, Op 20-03-2016 22:19
@Vera
Uit het verhaal van Hopeloos maak ik op dat zijn vriendin er een soort geheim leven op nahoudt waarin ze veelvuldig met verschillende onbekende mannen chat, intieme foto's deelt en ook afspreekt. Dat zou op iets als een seksverslaving kunnen wijzen maar dat hoeft inderdaad ook helemaal niet. Iets te voorbarig geconcludeerd.
Jij verwijst naar mijn verslaving. Waar doel je op?
reactie Vera Nieuwe Stempel, Op 21-03-2016 15:30
De liefste mensen op aarde bestaan niet evenmin als de ondeugendste mensen op aarde zodra ze jullie relatie niet in gevaar brengt prima. Je hebt van die hele bijzondere mensen die complex in elkaar zitten. Tijdens het stappen kom je in de disco heel wat mensen tegen vooral die ontzettend aan het jagen zijn. Bah! Het moet ook een beetje spannend blijven dus maak het bespreekbaar.
@Beterweter, ik stuit regelmatig op topics met deze populaire naam dan ga ik ervan uit dat jij de record ruim overschrijd.
reactie someone, Op 22-03-2016 10:30
Als de man vreemdgaat dan is het schijnbaar wat normaler? We leven toch echt in een land waar niet alleen mannen alles mogen en vrouwen niks
reactie anoniem, Op 22-03-2016 11:30
Man of vrouw. Vreemdgaan is onacceptabel. Ik geloof wel in iedereen een tweede kans geven,mits je het kan opbrengen. Maar meer tijd en energie moet je er niet insteken. Duidelijk een gevalletje van zal nooit leren.
reactie Angeliqueca, Op 24-03-2016 13:21
Ben onlangs betigt van vreemdgaan, terwijl ik mij niet bewust ben dat ik een relatie heb. Hoe krijg ik een bevestiging als ik een relatie heb? Ik vermoed dat ik mijn focus kwijt bent en daardoor hunker naar aandacht.
reactie StayPositive, Op 20-04-2016 15:50
Het is nogal wat zeg. Ik sla geen vrouwen, maar zoals ik het lees had ik haar met recht een blauw oog gegeven. Goede tip voor je, schop haar je huis uit!, ze verdiend de titel moeder niet eens! Neem je pijn en verdriet, je gaat vanzelf weer rechtop lopen. Sterkte toegewenst!
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.