Ik ''haat'' mannen
Geschreven door 50% Feminist, Op 20-05-2016 12:03
Als feminist ''haat'' ik geen mannen.
Mannen zijn mij te eerdbiedig o.a. een van de mooiste wezens op aarde. We hebben mannen hard nodig omdat ze de kracht bezitten om hard werk te verrichten. We hebben mannen hard nodig voor een gezinsuitbreiding en zo kan ik wel uren door gaan.
Wat is pas haat aan mannen....
..is als die zich respectloos naar vrouwen toe gedragen.
..vrouwen tot kastplantjes en slaven willen maken die binnen 4 muren zich bezig moeten houden met het huishouden en kinderen verzorgen.
..ze vrouwen als seksobjecten gebruiken om hun heil te lichten.
..ze vrouwen met grote borsten stiekem en gretig aanstraren bij het voorbij lopen langs terasjes.
En soms zo erg dat ze zelf hun neus van moeten optrekken en het overgaat tot stalken en begluren.
Die zogenaamde eerbiedige getrouwde man uithangen terwijl ze kwijlen op andermans vrouwen terwijl ze hun eigen vrouw niet eens bij zich zelf weten te houden en hun heil bij hoeren zoeken. Geen wonder dat ze kampen met de zoveelste mislukte relatie stelletje zelfzuchtige egoisten.
Mannen die heel kritisch zijn over alles wat je doet en ales willen weten. Is er dan nog een beetje ruimte over om te ademen?
Ik haat mannen die denken dat ze slimmer zijn dan koppige eigenwijze vrouwen.
Als femminist denk ik bij zulke type mannen '' Oh daar heb je weer die oliedomme''. Puntje bij paaltje staan ze versteld als blijkt dat de vrouw toch iets slimmer is, maar je de kredit geven dat je een schouderklopje met vrouwenpower verdient.
Oh nee dat krijg je nooit uit hun strot te horen. Ze zien alleen maar wat je fout doet. En dan denk ik man toch, jij bent niets anders dan een onzekere lul die een vrouwelijke feminist niet aandurft.
reactie Ja ja, Op 20-05-2016 17:11
Er zit een kern van waarheid in wat je schrijft en je kan niet alle mannen over een en dezelfde kam scheren maar als vrouwen nou ook eens wat aanhankelijker naar de man toe zou zijn. De man het gevoel geven dat hij er toe doet en dat je als vrouw trots bent op de/je man dan zoekt een man zijn heil ook niet ergens anders. De schuld wordt vaak bij de man neergelegd maar dat een man dit gedrag vertoont (niet allen) ligt ook voor een gedeelte hoe de vrouw hier mee omgaat. Ik zie wel dat een vrouw weet wat ze wil. Ze is vaak duidelijk in het pad wat ze willen bewandelen. Een bewust ongehuwde moeder die het allemaal wel rooit wordt respectvol op gereageerd. Ik zal ben benieuwd hoe de omgeving zou reageren als ik als man een of twee kinderen zelf op zou willen voeden zonder vrouw. Even niet al die bemoeizucht van de vrouw. Denk dat de wereld hier heel anders op zou reageren en met anders bemoei ik minder positief. Maar goed. Ieder zijn opvatting en ervaringen in het leven. Voor de feministe succes en ik begrijp je punt. Het zou alleen mooi zijn dat de vrouw ook inziet dat het ook bij haar ligt om een man bij haar te houden. Doe ook je best om een man het gevoel te geven dat hij het voor je Is. Met andere woorden, streel zijn ego en laat hem trots op zijn vrouw zijn. Dat heb jij in de hand.
reactie Studiebol, Op 20-05-2016 20:07
Welke boodschap wil je nu overbrengen?
reactie Man die van bijlen houdt., Op 20-05-2016 20:36
Ik denk dat van een vrouw gerust mag gezegd worden dat ze het best geschikt is om kinderen groot te brengen, vind je ook niet?
Het mag gerust als een compliment gebracht worden.
Vrouwen houden het stam verband intact.
We zijn nog zo heel lang niet geleden uit de natuur gestapt,amper 10.000 jaar.
Welnu om een stam verband intact te houden heb je bakkers, denkers, krijgers, bouwers, jagers enz....nodig.
Dus ook de genen van verschillende mannen.
Want al vochten we vroeger met een knuppel en nu met raketten er is echt nog zoveel niet veranderd hoor.
We zijn gewoon beschaafder geworden ( grijnst achter zijn klavier)
In dat oer oud stam verband deed de vrouw het ook met verschillende mannen want eens het kind er dan is denken al die mannen, hela! dat zou er wel eens eentje van mij kunnen zijn!
En wat doen ze dan? ze beschermen het kind waardoor het stam verband weer wat strakker aangehaald is.
Om het even over de mannelijke kracht die zo noodzakelijk is te hebben.
Kinderwagentje, baby foon, wagen, luiers, op vakantie gaan, een gsm , een i phone, computer enz....
Hoe meer een vrouw eist in kader van het gezin hoe vlugger de olie voorraad op raakt.
Veel alternatieve energie is voor de industrie.
Ik zou trouwens best wel eens willen in de keuken staan en de kinderen groot brengen,het hoeven ook niet altijd de vrouwen te zijn die dit doen het is geen exclusief recht.