Relaties
Help....Hoe kom ik van haar af?
Geschreven door Pirrewiet, Op 02-02-2017 08:23
Ben in de war...ik voel mij een vieze oude vent, die geilt op jonge blonde vrouwen
met krullen. Ondanks ik hevig verliefd was en de vlinders weggevlogen zijn weet ik nog steeds niet hoe ik van haar af moet komen. Ze is niet mijn klasse maar toch heeft ze wat. Ik probeer haar uit mijn hoofd te zetten maar als dat mij lukt? Het gaat de goede kant op haar te vergeten want ik ben zo een zieligmens. Denk liever met plezier terug aan mijn Garin- ras, die ik ook verkloot hebt door mijn egoisme. Ik kan niet helpen want ik ben een sluwe psychopaat. Vind het heerlijk om mensen te
terroriseren. Nu ben ik een gelijk gestemde tegen gekomen, die mij het leven wilt zuurmaken. Wat ziet hij toch in mij? Hoe kom ik van hem af? Was ik er maar niet
aan begonnen:-)
reactie Hem/Haar, Op 02-02-2017 17:17
Geen aandacht aan schenken. Kun jij je hierin vinden?
reactie Wonderland, Op 02-02-2017 21:59
Pirrewiet (vanwaar de keuze van deze naam?), ik kan helaas geen touw vastknopen aan je verhaal :(
Zou je iets minder cryptisch kunnen formuleren?
reactie Ik zoek jou, Op 03-02-2017 03:10
Please help me om me in jou in te leven. Hoe komt het dat je geen weten hebt, koud, kill?
Ik ben je tegenbol. Egocentrisme ook, maar desondanks erg begaan en betrokken bij anderen.
Eerder kwetsbaar narcisrische of theatrale trekken.
Ik wil je zo graag begrijpen om dingen uit mijn verleden een plekje kunnen geven.
Kan een anonieme mail maken.
Of ben je zo sadistisch dat je geniet door mij niet te helpen? Mij een biet, die tijd heb ik gehad. Wellicht kan ik je terughelpen door vragen te stellen die jou aan het denken zetten.
reactie Ps, Op 03-02-2017 03:15
Ik zoek jou heeft visusproblemen narcistisch staat het nu gied? Kwetsbaar of theatraal scheidinhslijn dun
Zei die termen als koud, kill, koelbloedig omdat jij de term psychopaat gebrukt
Ken je niet kan niet ober oordelen of je dat echt bent of
Meer nbijv een masochist
reactie Ps2, Op 03-02-2017 03:19
Psychopaat zou mensen inzetten om haar om te leggen en zelf buiten schot blijven
Of als dat niet nodig is mildere minder tijdrovende klussen inzetten om haar bijv zelf afstand te laten nemen
Ps alles dat aandacht krijgt dat groeit
reactie Hem/Haar 2, Op 03-02-2017 15:52
Bij het lezen van je verhaal kan ik bevestigen dat je verwarrend overkomt. Hopelijk ben je niet van slag na het lezen van mijn reactie.
Die ''klasse'' opmerking slaat nergens op. Leven en doen waar je gelukkig van wordt. Met wie dat mag zijn. Hmmm....? Dat maakt toch niets uit. Soms heb ik het gevoel dat ik niet op deze planeet thuis hoor maar je moet overlegen dus kan je maar 1 ding doen en dat is je aanpassen.
Als iets voor jouw is weggelegd kom je in mijn optiek niet van af. Het is voor jou voorbestemd en werkt als een kwelling op je geest. ''Had ik maar...'was ik maar niet aan begonnen' bla bla'' is achterhaald en voegt niets toe. Succes met je 'kwelgeest'.
Voor het geval je spoken ziet. Breng een bezoek je aan de dokter om je een bolus voor te schrijven.
reactie Gerrit, Op 11-02-2017 23:16
Als ik een avondje flink heb gezopen voel ik me ook verward en weet ik niet meer zeker of ik uit een zweefmolen ben gevallen en of ze mij wel of niet manipuleert.
Als je met zekerheid van haar af wilt komen zoek dan tot in detail uit welke kant ze opgaat.
Als je uit zorgvuldige nacalculatie de richting weet ga dan zonder spiecholoogisch advies stijl de andere kant op.
Sterkte met je syndroom ik weet het heel zeker ook al twijfel ik nog steeds.
reactie Nicht, Op 19-03-2017 16:31
@gerrit je beschrijft gewoon hier het klassieke aantrekken/afstoten
Dan komt die verwarde kierrewiet toch nooit van zijn kwelgeest af🤣
Gewoon negeren, negeren en nog eens negeren
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.