Relaties
Irritatie naar mijn man zijn hond
Geschreven door Celinebel, Op 06-03-2017 13:11
Ik ga vast heel veel slechte commentaar krijgen maar ik moet het eruit gooien..
ik heb mijn man 4jaar geleden ontmoet,
hij had voordat ik hem leerde kennen al een hond (nu nog)
Toen we een relatie kregen kreeg ik eigenlijk de viervoeter er gratis bij,
In het begin was dat nog geen probleem maar al in het eerste jaar begon ik mij er erg aan te irriteren. begrijp met niet verkeerd ik ben gek op dieren zo nu en dan maar ik vind hygiene erg belangrijk en er komt ook nog eens bij kijken dat ik allergisch ben voor honden ( en katten).
Naast dat ik al 4jaar continu jeuk ogen en een snot neus heb..
is het ook nog eens een grote hond die continu aandacht wilt CONTINU! hij kan zich zelf niet vermaken gaat al janken als je zonder hem de deur uitgaat, wilt altijd bij je op schoot (weegt zeker 35kilo en altijd mijn man zijn schoot)
hij stinkt enorm, snurkt Zo ontzettend hard en die haren ik word er niet goed van!!
Ik moet de hond wel accepteren want ik hou van mijn man en hij is gek op zijn hond. Maar ik ben degene die alles moet schoonmaken en de hond soms nog savonds uitlaten. Ik heb niet eens voor een hond gekozen en dan word ik gedwongen eigenlijk om voor hem te zorgen en in een stink woonkamer te leven (krijg die geur niet weg) de hond heeft ook nog eens de gewoonte om zo nu en dan stront te eten.. Gadverdamme !)
Ik merk echt aan mijzelf dat ik heel erg gerriteerd ben dankzij deze situatie. Ik dit al 4jaar lang
Ik geef zo veel aan deze hond maar heb niet echt het gevoel dat ik er wat voor terug krijg. Alleen maar viezigheid en stank!!
Ik doe wel gewoon normaal tegen zijn hond want hij heeft mij ook niet uitgekozen..
Ik moet het maar accepteren en wat voelt het fijn om dit eruit te gooien! Nog een paar jaar volhouden ;)
reactie Lotte50, Op 06-03-2017 20:56
je bent een volwassen vrouw.
Ga met je vent in gesprek.Jij zal echt moeten accepteren dat de hond er is.dat wist je van te voren.Gelukkig houdt je man wel heel erg veel van de hond.Natuurlijk wil de hond niet bij jou op schoot zitten.Hij voelt je afkeur en je afgunst.Dat hij poep eet, heeft een oorzaak.Vraag de dierenarts wat dit kan zijn.Je hoopt"dat je er over een paar jaar af bent". Denk niet dat je man blij van je wordt als hij dit weet.
Zijn hond, is als een kind voor hem en is onderdeel van het gezin.Jij iedem.jij wist dit.Je speelt al 4 jaar toneel, bang om je man te verliezen?
Ik hoop dat je je volwassen gedraagt en bespreek met je man dat hij meer taken betreft de hond op zich neemt.
Hoe zou jij het vinden als jij al een huisdier had, waar je man zo naar tegen deed of dacht?
Niet leuk Nee.
probeer je te vermannen, en anders niet piepen.
reactie ., Op 06-03-2017 23:34
IStel je hebt een klein jochie met een poepluier over de grond kruipen, reageer je dan ook zo? Die stank, vieze haren, een kalf dat op je schoot klimt, dat kan je toch alleen je man kwalijk nemen? Maar als jij hem nooit feedback geeft, kan hij er natuurlijk ook niks aan veranderen. Ik hou van honden, maar wat jij beschrijf dat vind ik ook smerig. Ik zou alvast beginnen met een bezoekje aan de hondendouche/wascentra en een kind uit de buurt zoeken die het (overdag/begin avond) leuk vindt met de hond te wandelen.
reactie Truus, Op 07-03-2017 05:54
Begrijp je volkomen. Kun je geen hulp inschakelen? Bijvoorbeeld opa of vader die al met pensioen is?
reactie Celinebel, Op 07-03-2017 09:43
Bedankt voor de opmerkingen, ja mijn man weet dat ik mij zo voel hij heeft mij duidelijk gemaakt dat ik het maar moet accepteren. En dat begrijp ik zijn hond is als zijn kindje en dat respecteer ik alleen maakt mijn man het mij ook niet makkelijker. Bijvoorbeeld als de hond per ongeluk door de stront heeft gerold. Vraagt die mij dood leuk of ik het kan schoonmaken.. en er zijn wel vaker situaties als dit..
Maar goed ik moet het mAar accepteren en besef nu ook dat als ik mijn verhaal terug lees dat ik erg aan het zeiken ben :)
Begrijp me niet verkeerd ik doe hard mijn best om van de hond te houden als mijn kindje maar het lukt gewoon niet..
reactie .,, Op 07-03-2017 19:28
Als hij zoveel om zijn hond geeft, waarom moet jij dan letterlijk de stront ruimen?
Ik vind dat je teveel pikt.
reactie Dido, Op 08-03-2017 14:17
Bespreek met de dierenarts waarom de hond poep eet en er door heen rolt.Mogelijk heeft dit een reden.
Vraag je man of hij je meer helpt met de hond, want het is zijn hond, en uiteindelijk ook de jouwe. Een klein kindje, doet ook wel dingen die je niet leuk of vies vindt, dan kan je ook niet zeggen, "ik trek mijn handen er van af".
Toch krijg ik het idee, dat dit niet alleen maar om de hond gaat, maar vooral ook hoe je man jouw benaderd ,dan wel hoe hij zich in bepaalde opzichten ontrekt aan de zorg aan de hond. ws doet hij dit ook in andere situaties.
Bespreek dat met hem.
Succes!
reactie ^0^, Op 14-03-2017 23:53
Aangezien de hond dus niet weg gaat waarom niet het positieve eruit halen? Waarom probeer je niet echt eens een band op te bouwen? Een hond kan zo geweldig leuk zijn maar daar zal je ook zelf veel input voor moeten geven. Alleen even naar buiten gaan en uitlaten is niet echt veel Quality time voor een hond. Een hond houdt bijvoorbeeld van spelen, lekker wild en gek doen. Op internet valt veel te vinden natuurlijk is ook iedere hond wel verschillend. maar kom erachter wat hem en jou gelukkig maakt. jaaaa je kan echt wel veel diepgang hebben met een hond. Het zijn slimme beesten en zo liefdevol. De hond merkt zelf ook de spanning en dat is ook best zielig toch? niet gewild zijn in je eigen huis. Je hond kan je zoveel vreugde juist ook geven. Je moet er wel voor open staan. Al die bijzaken krijg je er inderdaad gratis bij!! Snap dat dat vervelend is begrijp me niet verkeerd. Maar als je man er gelukkig van word, ben jij toch ook blij? meer zielen meer vreugd. Meer vreugde meer geluk.
reactie ysbrand, Op 15-03-2017 21:14
Stappenplan:
1. Je spreekt met hem af dat na deze hond geen nieuwe komt.
2. Ben je een dierenvriend, ga dan verder bij 4.
3. Je vergiftigt de hond.
4. Je wacht tot de hond dood gaat.
reactie Politie, Op 23-03-2017 18:09
Beste Ijbrand,
Leuke toevoeging je jouw stappenplan.
Maar puntje 4 .... nee nee! Zo vurig je naam begrijpen wij de mood zo'n puntje op te schrijven.
Je begrijpt dat je mag verwachten dat wij je dan komen halen en mag je de celgenoten komen vergezellen.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.