Relaties
Oeps....
Geschreven door Jessica, Op 20-03-2017 05:54
Ben dol op iemand maar weet dat het niets worden kan vanwege het leeftijdsverschil
Hij is leuk,lief,grappig en helaas 16 jaar jonger dan ik.....zoooo jammmer.......
reactie Ysbrand, Op 20-03-2017 20:45
Leeftijdsverschil wordt vanzelf minder erg. 11 en 27 is misdadig. 27 en 43 klinkt best normaal. Niet geschoten is altijd mis!
reactie Lief, Op 21-03-2017 02:19
@ysbrand wat geef je nu weer een topadvies! Leuk om te lezen.
reactie Lisanne, Op 22-03-2017 10:36
"Voel je helemaal niks van hoor",:-) 16 jaar jonger.:-)
Als dit echte liefde is, maakt het toch niet uit of jullie 16 jaar schelen?Wel kan het zijn dat jullie beiden in totaal verschillende levensfases zitten.Op korte termijn hoeft dat geen probleem te zijn, op langer termijn kan dit parte spelen, of je accepteert het van elkaar. Je weet beiden waar je aan begint, tenzij de liefde eenzijdig is.
reactie Memory Oeps, Op 24-03-2017 16:41
Mijn vriendin en ik schelen niet alleen 20 jaar maar ook 3 dagen. Ze had mijn moeder kunnen zijn maar wat maakt het wat uit. Qua uiterlijk kan je het wel zien maar innerlijk lijken wij op elkaar. Voel veel overeenkomsten maar verder de enigste verschillen wat ik ervaar zijn wijsheid, kleur ( zij heeft bruine ogen en ik blauwe), emotioneel gevoelig en hard en slecht tegen kritiek kunnen. Zij is daar super gevoelig voor. Ik kwam daar achter toen ik een opmerking maakte dat ZE op een Somaliër leek. Kort daarna kreeg ik de wind van voren.
Ze was zo boos geworden dat ze een Marokaanse marktverkoper inschakelde die mij confronteerde met de stomste vragen die haar dwars zat.
reactie Jan, Op 27-03-2017 07:44
Hoi Jessica,
Leeftijd verschil is geen probleem in een relatie.
Dat maken jaloerse mensen ervan omdat ze zelf on gelukkig zijn .
Ik heb het zelf ook mee gemaakt toen ik Jolanda leerde kennen zij was 47 en ik 23 en nu 20 jaar later zijn we nog steeds samen en gelukkig.
Ook op het intieme vlak zijn we zeer aktief en genieten we dagelijks van elkaar.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.