Verdrietig
Geschreven door Carla, Op 05-04-2017 20:23
De man die ik tegen gekomen ben en ik helemaal verliefd op ben geworden heeft een vriendin!
Hij flirt constant met mij, stuurt me berichtjes en belt me. Staart mij aan en als ik hem dan toevallig aankijk glimlacht hij iedere keer!
En opeens is daar een vriendin die ook nog eens een stuk ouder is als hem!
Ik ben helemaal kapot ervan!
reactie Explosiefje, Op 06-04-2017 02:20
HEE Carla, heb je vorige post ook gelezen. Waren een aantal herkenbare elementen in voor mij. Ik vind een vrouw ook heel leuk en ik hoop/voel dat er iets is. Ze is echter getrouwd en heeft 2 kinderen. Ook zou het zo zijn dat als wij iets met elkaar kregen, het niet geaccepteerd zou worden in onze werkkring.
Ik merk bij jou dat je nogal snel dingen invult. Weet je zeker dat het zijn vriendin is in de zin van een levenspartner? Ik heb nogal wat vriendinnen, maar met geen enkele daarvan wil ik meer. Heb je het hem al duidelijk gemaakt wat je voor hem voelt? Wat zeggen collega's? Hebben die betrouwbare info? Ik zou als ik jou was niet te snel opgeven!
reactie Felitia, Op 06-04-2017 09:52
Wat vervelend. En nu? Als de kat van huis is.....