Relaties
Verslaafd aan het raken
Geschreven door ronnie, Op 01-07-2017 00:17
Ik heb al een hele tijd een relatie. In een eerdere relatie ben ik wel eens vreemd gegaan. Bij deze relatie hield ik me voor dit niet te doen. Ik wilde het wel, als momenten zich voordeden. Maar hield me sterk. Maar af en toe zoende ik. Eens per jaar ongeveer. Dit hield ik dan voor me. Een heel af en toe ging ik met iemand naar bed. Maar door niets te doen, en niemand iets te zeggen, werd het een steeds groter ding in mijn hoofd. Niet zozeer het schuldgevoel, maar meer de behoefte om sex met anderen te hebben. stiekemme vluggertjes. Toen gingen we een huis kopen en ik wilde nog 1 keer een wilde nacht, om het achter me te laten. Maar toen ik ging 'jagen' merkte ik hoeveel prikkels ik eruit haalde en direct liep het uit de hand. Ieder weekend was het raak.. Ik voelde me erg schuldig dus wilde meteen stoppen. Maar merkte dat de drang groter leek dan mijn discipline. Dus ik besloot hulp erbij tehalen. De psycholoog was niet erg hulpzaam vond ik, maar beweerde dat ik sexverslaafd was. Maar dan meer aandacht-verslaafd, wat zich uit in vreemdgaan, vooral wanneer ik drugs of drank op heb. De test was 100 dagen niet vreemdgaan, of andere dingen die eigenlijk niet kunnen als je een vriendin hebt. Maar helaas dit vond ik erg moeilijk :-o
Nu weer een half jaar verder, blijft het mijn gedachten bezighouden. Mijn werk gaat slecht want de concentratie is beperkt. maar sex hebben met vriendin of anderen helpt niet mijn gedaachten stil te houden, en geen sex hebben ook niet. ik ben eigenlijk radeloos.
Mijn ongeving weet ik dat ik veel sjans, maar heeft geen idee dat ik er zo mee zit. Het lijkt alsof ik op het punt sta een verslaafde te worden. maar lijk het niet te kunnen minderen.
Ik ben op aanraden van de psycholoog naar slaa meeting gegaan (een aa meeting voor seksverslaafden). deze mensen waren er ernstig aan toe en daar schrok ik wel van. een van de mensen zei dat hij ook een coke verslaving had maar dat die lang niet zo verwoestend was.
Ik ben eigenlijk op zoek naar bruikbare tips of meningen. Iemand die iets nuttigs kan zeggen? of misschien zelf zo iets heeft meegemaakt?
reactie Professor Poepchineez, Op 01-07-2017 23:37
Stop er mee nu het nog kan.
Heb het ook eens ervaren met een datingsite maar wist er gelukkig van af te komen door mijn eigen perceptie op na te houden.
reactie Ja, Op 02-07-2017 15:29
Even voor een beter beeld krijgen: zou het iets te maken hebben met je testosteron hoeveelheid? Mannen schijnen hier namelijk vaker mee te maken te hebben dan vrouwen. Als het iets van de hormonen blijkt te zijn, zou je namelijk meer fysiek medische middelen kunnen aanvragen aangezien mentaal medische middelen niet echt hebben geholpen. Naar een gespecialiseerde arts gaan op grond van hormonen bijvoorbeeld.
Misschien haal je ook wat van die behoefte/ energie weg als je intensief gaat sporten. Mijn advies is dan wel om daar geen stofjes voor te drinken, eten etc. Meestal zit daar ook veel hormonen in of stofjes in die mannen aanmaken waardoor ze zin krijgen (I know somebody with that struggle).
Probeer veel tijd te besteden met je vriendin. Niet te vaak op stap gaan, vaker met haar op stap gaan, haar misschien een keer een leuk, sexy lingerie setje kopen en fysiek de liefde tonen. Spendeer in ieder geval veel tijd met elkaar! En trouwens, uit onderzoek is gebleken dat samen drinken goed voor je relatie drinkt, dus wees maar eens goed dronken met elkaar en kijk hoe dat aanvoelt.
Ik kan wel zeggen 'zoek de gelegenheid om vreemd te gaan niet op' maar ik weet dat dat lastig is als je verslaafd bent aan iets.
Verder weet ik niet veel tips te noemen aangezien ik me het zelf niet kan voorstellen en ook 100% tegen ben (en nogmaals, me niet kan voorstellen hoe het voelt en dus super bevooroordeeld ben, sorry!).
Ik wens je al het geluk toe en hopelijk vindt je iets voor je verslaving.
reactie F.Bea- Trix, Op 03-07-2017 16:27
Mijn filosofie is waar je aan verslaafd geraakt ben, kan je van afkicken. Let op! Als je dat wilt!!! Waarom afkicken als je plezier beleefd op jou manier? Je kan naar al die ellende op tv zitten kijken, je kan in Syrie gaan vechten.... Heerlijk toch als jij je prettig bij voelt als je voorkeur hebt aan coke snuiven. Lust je die shit niet doe je het niet. Ben je te zwak om af te kicken dan heb je tenminste van die afkickcentrums. Die moeten toch ook hun brood verdienen?
reactie Professor kakchinees, Op 07-07-2017 02:22
Ik heb mega testosteron door een bepaalde pil met mannenhormonen. Irritant libido maar niet de hehoefte aan seks. Nouja eigenlijk wel maar ik ben selectief en heb nog een vrije partner kunnen vinden. En bezette, been there done that. Voelde me schuldig en ook minderwaardig, want was toch keuze B
Ik zou lekker doorgaan met je peut en onderzoeken waar die aandachtsbehoefte vandaan komt en hoe je dat eventueel anders zou kunnen krijgen? Of hoe je je verslaving kan vervangen door een minder vervelende verslaving. Een wilde sport? Wellicht adhd medicatie? Wellbutrin? Weet niet of het bij jou neurobiologisch is of meer je geschiedenis. Meestal is het en en.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.