Relaties
Ik ben niet perfect dat weet ik wel..
Geschreven door Julia , Op 12-08-2017 22:44
Ik ben niet perfect, dat weet ik zelf ook wel..
Maar moet ik dat dan elke dag horen? Moet ik elke dag weer met de grond gelijk worden gemaakt? Als ik 1 dag het huis niet heb opgeruimd, dat het meteen nooit netjes is. Als ik 1 dag niet kook, dat ik nooit voor je kook.. dat als ik 1 ding fout Doe, dat ik een mislukkeling ben.. En de hele buitenwereld het dan mag weten, hoe slecht ik wel niet ben...
En als het me te veel is en ik denk nu ga ik weg, troost je me.. met de woorden ik meende het niet, liefje ga niet bij me weg, Ik kan niet zonder jou.. ik ben super gelukkig met je. Je weet precies hoe je me in moet pakken, hoe je mijn tranen door je eigen woorden moet troosten..
Waarom? Waarom ga ik niet bij je weg....
reactie Arie, Op 12-08-2017 23:47
Omdat je bang bent voor de verandering? Het onbekende? Voor verlies?
Je hebt zo te lezen al ervaren dat de situatie tussen jullie niet beter wordt en dat je ongelukkig (?) bent.
reactie Vince, Op 13-08-2017 17:44
Hoelang loopt dit al zo?
reactie kereltje62@live.nl, Op 14-08-2017 07:34
Julia, je zegt het zelf al, je laat jhe inpakken. Zoals ik het bekijk is er bij jullie geen sprake van gelijkwaardigheid. Jouw man is dominant over jou en jij legt je daar bij neer. Het lijkt uit jouw verhaal wel of je zijn slaafje bent, degene die zorgt dat voor hem alles perfect is.
reactie Anoniem 1, Op 14-08-2017 23:14
Zulke mannen lijken wel een soort radar te hebben voor gevoelige naïeve meisjes/vrouwen.
Zorg dat je in je eigen kracht komt te staan!
Maak je eigen keuze, hij gaat toch niet veranderen.
reactie Jan, Op 07-09-2017 07:29
Lieve Julia ik wil je even wakker schudden!!!!!!!!!
Ik ben niet perfect, dat weet ik zelf ook wel..
Hij ook niet geen mens is perfect!!!!!!!
Maar moet ik dat dan elke dag horen? Moet ik elke dag weer met de grond gelijk worden gemaakt?
NEE natuurlijk niet!!!!!!!!
Als ik 1 dag het huis niet heb opgeruimd, dat het meteen nooit netjes is.
Onzin in een huis wordt geleefd dat mag je zien!!!!!!!!
Als ik 1 dag niet kook, dat ik nooit voor je kook..
Meis wat een rare vent heb jij!!!!!!!!!!!!!!
dat als ik 1 ding fout Doe, dat ik een mislukkeling ben..
De mislukkeling hier is meneer zelf!!!!!!!!!!!!!!
En de hele buitenwereld het dan mag weten, hoe slecht ik wel niet ben...
Julia wordt wakker je bent niet slecht!!!!!!!!!!!!!!!!
En als het me te veel is en ik denk nu ga ik weg, troost je me.. met de woorden ik meende het niet, liefje ga niet bij me weg, Ik kan niet zonder jou.. ik ben super gelukkig met je. Je weet precies hoe je me in moet pakken, hoe je mijn tranen door je eigen woorden moet troosten..
Als hij zo begint laat hij goed zien wat een waardeloze mislukking van een vent hij is!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waarom? Waarom ga ik niet bij je weg....
Lieve Julia laat die lamzak alsjeblieft barsten en kies voor je eigen geluk jij bent het waard om een partner te hebben en hij niet!!!!!!!!
reactie ik weet wat je bedoelt.., Op 12-07-2018 22:22
Ja ik begrijp wat je bedoelt. Je voelt je niet goed genoeg, nutteloos en niet de moeite waard. Dat is niet zo, maar als je het maar vaak genoeg hoort dan ga je het geloven.... En dan is het soms ook wel leuk en is hij lief voor je.. maar iedere keer weer die vernedering, het je naar beneden trappen. Ik vrees dat ik er nog steeds niet aan gewend ben.. (na meer dan 35 jaar). Ik wens jou veel liefde en geluk want dat verdien je. Echt.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.