Relaties
Je maakt me blij
Geschreven door SR, Op 30-08-2017 23:49
Shit, dat heb ik niet zien aankomen. Gewoon een leuke man, meer niet, dacht ik dat je was.
Maar toen leerde ik je kennen. Je bent zo lief. Je voelt zo vertrouwd. Ik mis je als je niet bij me bent. Al sta je een paar meter verderop. Ik wil dat je hier bent, bij mij. Met je warme handen om me heen en je zachte lippen op de mijne.
Als je naar me lacht, word ik blij. Vrolijk als je naar me knipoogt. Gelukkig als je je hand door m'n haar haalt.
Ik wil tegen je zeggen dat ik verliefd op je ben. Maar dat durf ik niet.
reactie J, Op 31-08-2017 13:21
Zeg hem dat je hem leuk vindt. Veel mensen worden daar blij van, dus dat maakt het misschien makkelijker voor je. Laat hem blijken dat hij speciaal voor je is, ook dat kan hij zeker waarderen. De schaamte of het niet durven zit bij jou. Wat heb je te verliezen? Dat hij niet is geïnteresseerd is? Als je niet waagt, win je hem ook niet. Dan blijf je van hem afhankelijk. Als je het niet durft te zeggen, schrijf hem dan een leuk briefje en geef het aan hem. Zeg tegen hem dat hij het pas mag lezen als je weg bent. Zet je emailadres erbij zodat hij kan reageren. Succes!!!! Hij zegt vast ja!!!!!
reactie EZ, Op 31-08-2017 19:09
Mijn toekomstige vriendin, ookal weet ze dat zelf nog niet, is superintelligent en gevoelig. Denkt en voelt enorm veel, met als gevolg dat ze heel bang is om dingen in de praktijk te brengen. Ik heb haar wel eens de tip gegeven, om dan in de ik-doe-alsof-modus tezijn. Dat houdt zo’n beetje in dat jij niet echt jij bent, maar dat je die Vamp speelt, die hem gaat veroveren, of Assepoester, of jouw Voorbeeld Vrouw, of juist heel Speels doet. Klinkt als onzin, is het ook, omdat het niet echt is, maar het kan helpen en je enorm veel ruimte geven, omdat het dan maar “spel†is, je doet alsof, daardoor is het niet zo streng en is het ook niet zo erg als het mis gaat. Sterker nog, als je maar wat aan klooit, is het vaak leuker dan dat je er heel “strak†in zit. Geeft hij je genoeg bevestiging? Je kunt het op van allerlei manieren laten weten. Die 5 kinderen, huwelijk, 2 auto’s, 1.5 modaal inkomen en emigratie naar Spanje komen nog wel ….. Da’s voor later. Eerst maar eens even aan je geliefde een geheimpje vertellen ……kan heel simpel met appen: ben verliefd op je.
reactie Murre, Op 31-08-2017 23:24
Hoef je me niet te vertellen, dat had ik al lang door.
Een lange zoen mag ook hoor.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.