Relaties
Ik ga het je vertellen...
Geschreven door Bloempje, Op 31-10-2017 22:44
Ik heb het besloten. Ik ga het je vertellen. Of toch niet. Of toch wel. Of toch niet. Ik heb het je al een tijd terug voor het eerst verteld. In mijn fantasie dan. In mijn dromen. Ik zou willen dat ik het je al had verteld maar dat is tot op heden nog fictie. Ondertussen hebben zich intern allerlei mogelijke scenes afgespeeld, in geuren en kleuren. Het meest gunstige scenario volgens mijn verstand is als je zegt: "Ik vind je een aardige meid, maar je bent niet het type waar ik op val. Je past niet bij mij." Of "Ik val niet op vrouwen". Of "Ik ben al met iemand aan het daten en het is serieus." Ja het allerbeste scenario is dat je zegt dat je niet op mij valt. Totaal niet op mij valt. Dat je je totaal niet aangetrokken voelt op die manier tot mij. Niet tot mijn persoon en niet tot mijn uiterlijk. Dat je zegt dat je op een heel ander soort vrouw valt. Dat, zou mijn hart weer wat doen kalmeren. Terugbrengen naar het ritme genaamd sleur. Terug naar het kabbelende meertje. Gewoon, zo'n meertje waar je zonder risico's doorheen kunt lopen. Het kabbelt iedere dag in dezelfde snelheid, produceert elke dag hetzelfde zachte geluid. Maar je hebt wel de garantie dat het altijd kabbelt. Zo heel slecht lijkt die toestand niet eens zegt een stemmetje in mijn hoofd. Ik weet wat ik heb. Een trouwe, liefdevolle partner die altijd voor mij klaar heeft gestaan wanneer het stormde. Mijn partner was de hut waar ik in kon schuilen wanneer het nodig was. Hij maakte zelfs regelmatig een kampvuur voor me als ik het koud had. Maar toen ineens was jij daar, alsof ik voor het eerst de zee zag. Het voelt zo intens, zo overweldigend. Ik kijk toe hoe de metershoge golven over mij heen kletteren om mij te verzwelgen. Mijn voeten zakken weg in het zand. Ik sta vastgenageld in de bodem en laat het allemaal over me heen komen. Wat een ervaring. Natuurlijk hoopt mijn hart stiekem dat je antwoordt met: "Ik vind jou ook leuk.", "Vanaf het begin was ik al gek op je.", "Ik kan niet stoppen met aan je te denken.", "Je bent alles waar ik maar aan kan denken.", "Je bent precies wat ik zoek.", "Je bent alles waar ik maar van zou durven dromen..." Dit is toch triest. Ik weet dat ik mezelf niet moet gaan zitten veroordelen voor mijn gevoelens, maar kom op. Dit kan toch niet.. Ik zit zoals je ziet compleet klem tussen mijn hart en mijn verstand. Ik ben een heel emotioneel mens en er kan ontzettend veel gevoel door mijn aderen stromen. Maar ik ben ook iemand die erg vatbaar is voor angsten en depressies en die kunnen mij maandenlang, zo niet zelfs jaren, doen verstenen als een mummie en gevoelloos maken. Misschien maak je daarom ook zoveel indruk. Sinds ik jou ontmoette, heb ik weer het gevoel dat ik leef. Er stroomt weer leven door mijn aderen, mijn ziel lijkt ontwaakt en klaarwakker. Haha wat een sentimenteel geleuter is dit... Zal ik het je vertellen?
reactie Anoniem 1, Op 01-11-2017 14:48
Gewoon vertellen klaar !
Ik ben zelf ook een erg emotioneel/ gevoelig persoon en als ik iemand echt leuk vind, dan kan ik er maanden mee bezig zijn en het gevoel word opeen gegeven moment wel minder.
Ook ik ben maanden geleden tot over mijn oren verliefd geworden op een monteur die paar keer bij mij thuis was geweest!
Zou echt niet weten wat ik zo leuk aan hem vond?Hij was zo ongelovelijk houterig/ lomp en veel ouder dan mij!En wanneer die man sprak ik verstond er zowat niks van "hij sprak zo binnensmond".
Maar hij was zo lief! Agjah, die arme man deed ook alleen maar zijn werk.
reactie Annja Catfish, Op 01-11-2017 18:34
Wat een onbenulle geheimen hier.
Kan de moderator dit soort geheimen verwijderen?
Dat doet mij in ieder geval een plezier.
Luister liever met hart en ziel naar Tockener Knecks.
Bij het lezen van zo'n relase krijgen de lezers buikgriep en hebben ze spontaan de neiging om ''Achter Glas'' te kruipen.
Vrezelijk zo' n topic die wat weg heeft van ''De jacht is mooier dan de vangst''
reactie Hans (maar niet die ene), Op 01-11-2017 19:02
Lieve Annja,
Ik moet nu even off-topic met excuses aan Bloempje, het is niet mijn bedoeling om haar topic te kapen. Maar:
Omdat jij zo achterlijk doet, doe ik het ook:
De moderator kan waarschijnlijk al die onbenulle geheimen wel verwijderen. Maar waarom zou die dat doen? Alleen om jou een plezier te doen? De wereld draait niet om jou, hoor. Je hoeft al die relasen niet te lezen. Als lezers buikgriep krijgen terwijl ze dit bericht lezen is dat heel toevallig, waarschijnlijk hadden ze dan al iets onder de leden. Vrezelijk zo' n irritantje dat op deze site komt om anderen af te zeiken. Ik stel voor dat je maar naar de Tockener Knecks gaan luisteren en de rest van de wereld met rust laat.
Hartelijke groetjes,
Hans
reactie Andere bloem, Op 01-11-2017 19:06
Wat een lief verhaal. Vertel het.
reactie jib, Op 01-11-2017 23:30
Vertel het haar! Het kan gebeuren dat ze zegt: ik val niet op vrouwen, of ik vind je niet leuk en nog meer dingen die je vreest dat ze zal zeggen. Maar misschien is dat niet zo! Zolang je geen lef hebt, zal er niets gebeuren en blijf je in dat kabbelende beekje pootjebaden. Je weet dat dondersgoed. Het leven is maar kort. Een blauwtje lopen is k*t, daar weet ik alles van, maar je weet meteen waar je aan toe bent en het is niet het einde van de wereld. Zoek die spanning op!Ik heb het ook gedaan en het was heel spannend!Helaas zei ze dat ze niet hetzelfde voelde voor mij en dat er niets was, maar niet geschoten is altijd mis! Daarna kun je weer gewoon verder met je leven. Succes!!Liefs jib.
reactie Juris, Op 02-11-2017 12:46
Zou het iemand een worst moeten schelen?
reactie Roos, Op 07-02-2018 11:55
Hallo lief Bloempje allereerst je beschrijft het heel mooi!
Ik snap je worsteling.Wat je kunt doen is de voor en tegens van wel of niet vertellen op papier zetten als ook al jou scenario's
Ook laat je door schemeren dat je liever zou willen dat je wordt afgewezen.Maar het brengt je ook weer veel deze verliefdheid.
Wat je kunt bedenken is: Ik houd van mijn man maar ben verlieft op een ander geniet er van accepteer het.En ooit......
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.