Relaties
Geheim Verlangen
Geschreven door Jarleen, Op 09-03-2013 10:34
Ik ben een vrouw van in de veertig die midden in het leven staat en ben helemaal verliefd op een man die 20jr jonger is, we kennen elkaar al heel lang en was er gewoon genegenheid naar elkaar toe, alleen twee jaar terug hebben we elkaar te lang, te diep in de ogen gekeken en er kwam een fijn gevoel in mij wat nieuw voor me was, er groeide een verliefdheid wat ik nooit had verwacht en is me overkomen. Alleen het voelt zo warm en heerlijk en wanneer we elkaar weer zien probeert hij constant mijn blik vast te houden, maar ik durf niet meer in zijn blauwe ogen te kijken, ik voel me nu net een puber het mag en kan niet, maar er is meer tussen ons..ik kan niet bij je zijn schat, het blijft bij een geheim verlangen.
reactie Mariëtte, Op 06-02-2014 17:00
Go for it meid,
Niet bang zijn, flirt rustig met hem.
Laat hem zien dat je een aantrekkelijke
vrouw bent. Daag hem uit, dan merk je zo
of hij ook wil en durft. Geniet er van,
laat je verwennen. Wees vrouw en laat
hem een traktatie voor jou zijn.
Geniet en weet dat je kostbaar genoeg bent
om door een jongere man begeerd en
bemind te worden.
XXX Mariëtte.
reactie Arno, Op 08-02-2014 13:29
Beste Jarleen,
Wat is nou 20 jr. verschil dat is toch niks, verliefd is verliefd, verliefd zijn is het mooiste wat er is en daar gaat het om. Leef je leven en heb schijt aan iedereen die het zogenaamd beter weten. Schaam je nergens voor. Pak wat je pakken kan. Veel succes!
reactie Ikke, Op 25-02-2014 21:17
Als 2 mensen zó tot elkaar zijn aangetrokken, moet het gewoon zo zijn.. Waarom zou het niet kunnen?? Omdat jij eerder geboren bent? Flauwekul. Op zielsnivo bestaat leeftijd niet!
Be happy !<3
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.