15j geleden leerde mijn gezin en ik een oud koppeltje (hij 79j, zij 77j, geen kinderen, +-50j getrouwd) kennen in een restaurant. Zij heeft ons dan uitgenodigd bij haar thuis waarna mijn zus en ik alleen of met onze ouders op bezoek zijn geweest.
Sinds een 10tal jaar kom ik (vrouw, 25j) goed overeen met die man. Hij kan goed vertellen over zijn leven vroeger en zijn interesse in techniek, elektriciteit, houtbewerking. Het spijtige is dat hij nooit buitenkomt, alleen om te fietsen en te wandelen. Zijn vrouw lijdt hier een beetje onder, maar trekt zich er niets van aan en doet haar eigen dingen binnen- en buitenshuis. Hierdoor is hij vaak alleen thuis, ligt in de zetel, kijkt tv en leest de krant terwijl de vrouw op stap is.
Vanaf november 2010 tot maart 2012 had ik een vaste relatie en probeerde ik ook zo weinig mogelijk bij die oude man te komen. Vr november 2010 kwam ik er natuurlijk meer over de vloer.
Als ik dan, zoals de laatste keer (begin April 2013), op bezoek ga, profiteert hij een beetje van me. Hij verwoordt het dan als plagen terwijl hij gewoon aan me wil zitten en wil kussen. Ook die keer zat er nog een meisje in de woonkamer, bezig op de computer (met syndroom van Down) maar ze had het zeker kunnen merken.
Zo zijn er nog situaties geweest:
- de voorlaatste keer (juni 2012) was ik dus ook op bezoek bij het koppel. Ik heb goed kunnen praten met de vrouw die dan rond 22u naar bed ging. Daarna heb ik tot 23u met de man in de zetel gezeten en wat gebabbeld. Hier kwamen ook wat aanrakingen bij te pas, vb op de rug, handen en bovenbenen. Bij mijn vertrek naar huis heeft hij me willen kussen op de mond. Ik heb hem moeten tegenhouden en moeten zeggen dat hij rustig moest zijn. Hij begreep dit, was ook een beetje beschaamd en nam gewoon afscheid. Tijdens mijn rit naar huis was ik natuurlijk ondersteboven door het voorval. Daarom ben ik ook een lange tijd niet meer geweest.
- Al een 2-3 jaar geleden: ik lag op zijn buik in de zetel in de woonkamer. Mijn zus, de oude vrouw en het kleine meisje met syndroom van Down waren in de andere woonkamer. Als ik op zijn buik lag, kon ik het niet laten aan zijn snorretje te zitten. Hij heeft hier op gereageerd door mijn vinger vast te pakken, diep in zijn mond te steken en er terug uit te trekken (net zoals je een lepel in je mond steekt bij het eten en er terug uit neemt). Dit was zo opwindend voor hem en mij. Natuurlijk kwam iedereen die in de andere woonkamer zat, een paar minuten later ook nog eens binnen, met het kleine meisje voorop. Ik denk dat ze niet geloofde wat ze zag. Ook mijn zus verschoot. Hij en ik beschaamd. Zijn vrouw was natuurlijk boos op hem.
De relatie tussen hem en zijn vrouw is dat ze nooit seks gehad hebben, misschien wel in het begin van hun relatie (kan ik echt niet zeggen). Ze slapen al jaren in een apart bed. Hij lijdt hier volgens mij onder. Hij zegt me ook iedere keer niet zo lang weg te blijven en dus regelmatig op bezoek te komen. De man kan ook een beetje manipulatief zijn, krijgt soms zijn zin en heeft zijn eigen manier van doen: zo zal hij geen hoorapparaat aanschaffen terwijl hij toch bijna doof is. Hij spant zich liever in om te horen wat anderen zeggen, kijkt dan naar zijn vrouw, om te zien wat de anderen vertellen.
Het rare van het hele verhaal is nu dat ik ook de neiging heb om nog verder te gaan met hem wat betreft het knuffelen, aanraken. Ik vertoef graag in zijn aanwezigheid en droom nu al wat we samen kunnen doen. Ik ben dan ook van plan een openhartig gesprek met hem te hebben over zijn seksleven (wanneer zijn laatste keer was) en om te zien wat hij en ik juist willen.
Ik ben zelf ook iemand die een drang heeft naar seks: ik kijk porno, masturbeer geregeld. Ik fantaseer zelfs om naar de hoeren te gaan of om een sekspartner te zoeken om die drang op te vullen.
Maar misschien is dit niet meer nodig?