Oplichting die er in de hele sexindustrie zit.
Geschreven door Copy paste, Op 06-01-2014 09:49
In werkelijkheid wil een normale vrouw helemaal geen sexdates via internet, zijn dat voornamelijk mannen en gay's die daar mee bezig zijn.
.
Sites zoals second love, en zo nog 10.000 anderen, staan vol met nep profielen van vrouwen, die er alleen maar op gericht zijn om mannen zo gek te krijgen dat ze gaan betalen voor het versturen van berichten aan niet bestaande personen.
.
Daar wordt in Nederland verschrikkelijk veel geld aan verdiend, en het is ook gewoon toegestaan. Net zoals die afgrijselijke reclames 's avonds op TV, 'gewillige vrouwen wachten op jou, bel nu, etc'. Ze zeggen eenmalig aan het begin van de avond dat het fake is, maar de rest van de avond wordt er keer op keer herhaald dat je moet bellen, dat je dan sex hebt en krijgt, enzovoort. Zeker als je 's nachts werkt ERG storend, dan waren de oude belspelletjes (wat ook oplichting was) al beter.
vond het wel wat hebben
http://www.powned.tv/nieuws/politiek/2013/04/sgp_reclame_second_love_niet_n.html
reactie lia, Op 16-02-2014 15:39
mijn man en ik hebben via verschillende site's zeer goede sexcontacten gehad dus niet alles is fake.
wij zaten bij regiosex en afspraakje maken en nog vele
reactie Jan, Op 21-02-2014 15:51
Gewoon een date regelen via een website zoals erotische-advertenties.eu en dan is er niks aan de hand.
reactie Eric, Op 02-04-2014 11:27
Het klopt dat er heel veel geld wordt verdiend in de seksindustrie, vooral aan mannen.
Maar het zijn niet allemaal fakeprofielen weet ik uit ervaring. Gewoon blijven proberen.