Had hij maar weer zijn oude kapsel..
Geschreven door D, Op 19-01-2015 23:01
Ik heb al meer dan vijf jaar een vriend. Veel ruzies en moeilijke momenten gehad, maar door passionele liefde en ongeremd optimisme zijn we nog steeds bij elkaar. Ik was echt heel verliefd op hem geworden en hij was de man van mijn dromen toen ik hem tegen (zijn ontzettend lekkere) lijf liep.
Ik heb altijd al duidelijk iets met "haar/kapsels" gehad. Ten eerste heb ik absoluut een voorkeur voor donker terwijl ik zelf natuurlijk blond ben. Deze man heeft heel erg mooi donker haar van zichzelf. En ten tweede (en nog belangrijker) vind ik de haarlengte/het model hl bepalend voor hoe knap ik iemand vind.
Ik heb echt een enorm zwak voor halflang haar (iets te lang is niet zo erg, iets te kort liever niet, gemilimeteerd of stekels laat me koud (al snap ik ook dat per man een bepaald kapsel mooier staat dan de ander, dus dit is even kort door de bocht)).
Maar nu heeft mijn vriend zijn haar ontzettend laten vern**ken door de kapper. Ik hoopte eerst dat het een foutje was en hij het zou laten bijgroeien, maar hij vindt het zelf wel mooi. Ik vind hem echt 3 punten gezakt op een schaal van aantrekkelijkheid.
Haar koppel ik heel vaak (net als manier van kleding) aan wat je probeert uit te stralen, hoe je in het leven staat. Ik ben normaal gesproken een heel tolerant iemand die voor veel verschillende meningen/houdingen/stijlen open staat.. Maar nu in de liefde kom ik hier maar moeilijk overheen. Ik voel me heel oppervlakkig dat ik zijn nieuwe kapsel echt niet kan waarderen.
Mijn vriend weet dit niet, uiterlijke zaken liggen ontzettend gevoelig bij hem. Als hij het zelf wel heel mooi vindt, wil ik ook zijn zelfvertrouwen niet schaden. Mijn goede vriendin die (als enige) van dit geheim weet was het wel met me eens dat zijn nieuwe kapsel cht afgrijselijker dan afgrijselijk is (helemaal kaal/gemilimeteerd/wat dan ook had hem nog beter gestaan).
Echt heel erg voor schut loopt hij niet, want haarsmaak is natuurlijk subjectief en het is wel rechtgeknipt. Daarbij blijft hij nog steeds een lekker ding. Maar ik denk dat veel mensen (met name andere vrouwen) dit wel echt een achteruitgang vinden. Omdat mensen weten dat het een gevoelige, onzekere man is, denk ik dat iedereen zijn/haar mond er over houdt (of misschien heeft hij wel eens wat negatiefs gehoord maar deelt hij dat niet met mij).
reactie kapster, Op 20-01-2015 03:24
Nou maatje wat erg voor jou maar je vriend houd blijkbaar ontzettend van veranderingen . Daar moet je net voor openstaan en je ogen sluiten. Hij voelt zich gelukkig en kan jou mening hopelijk waarderen ondanks hij jou een sukkel vind. Aangezien hij de man van je dromen WAS, blijf maar dromen. Gr, een ex twijfelende kappster
reactie Adrelon, Op 20-01-2015 03:53
Misschien kan je je vriend een volgende keer aanbevelen een blonde haarstijl aan tenemen. Er zijn tegenwoordig zoveel keuzes stekkelig blond, blonde lokken of een blonde pruik de trend van 2015. Suc6
reactie anoniem, Op 20-01-2015 08:13
Doe de sugestie dat je zijn oude kapsel wel heel sexy vond. Krijg je hem vast wel zo gek mee dat hij dat weer zijn oude kapsel neemt. Of een beetje eerlijker zijn en zeggen dat je het oude kapsel toch echt leuker vond. Maar zeg niet dat je het nu haat, dat werkt tegen je.
reactie Het is wat!, Op 21-01-2015 12:08
Wat een oppervlakkig geneuzel
reactie Ansje, Op 28-01-2015 14:57
Waahahahhahahahahahhahahahahahahha
Ongelooflijk waar jij je druk om maakt zeg.