Relaties
Wat wil ze?
Geschreven door Lvt, Op 03-06-2015 01:03
Linda wat wil je?
Verwateren, vervreemden en vergeten?
Als dat zo is, laat me dan alsjeblieft met rust!
Ik wil niet alleen whatsappen en bellen.
En dan nog moeten horen dat ik niets over je facebook mag weten.
Ik dacht dat we eerlijk tegen elkaar konden zijn.
Nu rest mij alleen jaloezie, boosheid en verdriet.
Soms denk ik gewoon dat geen cotact het beste is.
Ik ga er aan kapot!
T.
reactie Angelique, Op 03-06-2015 10:55
Wat vervelend voor je.
Je laaste alinea is wel zorgelijk.
Het is prachtig weer. Ga er op uit terrasje pakken, mensen ontmoeten of lekker de natuur in. Daar bloeien heel veel mooie bloemen: rozen; lavendel; paardebloemenen;madelief; geraniums maar ook de vergeet-mij-niet. Geniet er maar van! Dat pept je lekker op.
reactie Angelique, Op 03-06-2015 10:56
Wat vervelend voor je.
Je laatste alinea is wel zorgelijk.
Het is prachtig weer. Ga er op uit terrasje pakken, mensen ontmoeten of lekker de natuur in. Daar bloeien heel veel mooie bloemen: rozen; lavendel; paardebloemenen;madelief; geraniums maar ook de vergeet-mij-niet. Geniet er maar van! Dat pept je lekker op.
Wellicht komt de aanbieding van de Kruidvat goed van past. Cockringen 15 stuks voor 30,-. Een koopje!
Wees er snel bij want ik geloof niet dat ze verzenden.
reactie Simone, Op 03-06-2015 11:05
Ik voel mij geroepen om op dit geheim te reageren.
Blijkbaar wat jij niet wilt?
reactie Titus, Op 03-06-2015 11:14
Je hebt 3 opties:
1)Cotact lijkt mij inderdaad niet fijn :-)
2)Geen contact kan rustgevend zijn.
3)Een activator inlassen kan weer schadelijk/verslavend zijn voor de hersenen.
reactie T., Op 04-06-2015 00:35
Hey Angelique, waar zeg je nou zoiets?
Iedereen weet toch Linda een verzonnen naam is. En vanaf nu weten ze ook dat jij mijn ex minnares bent.
Jij lekkere sletje van mij!
reactie Linda, Op 04-06-2015 09:50
Ze??? Vond je het een nuttige ontspannende relatie?
reactie Vera, Op 04-06-2015 10:00
T, ik vind het respectloos dat je een vrouw slet noemt.
De vrouw die instaat is een kind 9 maanden te dragen. Wees dankbaar dat je er bent. Dus toon een beetje respect.
Dat je uitgekeken bent prima maar dan nog hoef je haar niet voor slet uit te maken. In het leven gaan en komen mensen in je leven. Put kracht ga verder en koester de mooie herinneringen!!! Wist je dat een vrijmens controle heeft over zijn leven?
reactie Angelique, Op 04-06-2015 14:12
Snik snik.. heel jammer
reactie peter4, Op 14-06-2015 15:51
Hoe je situatie nu is,Lvt,geen idee.Mijn alles overheersende indruk is wel,dat je relatie tot Linda voor jou oneindig veel belangrijker is dan voor haar.Kennelijk is zij voor jou het middelpunt van heelal,terwijl je voor haar een redelijk interessant bijverschijnsel bent,een speeltje.In Engeland zeg je dan:Get a life,accepteer je ondergeschikte rol en de kruimeltjes,die zij je af en toe toeschuift,of hou de eer aan jezelf en vermijd elk contact en richt je blik op anderen,om zo een nieuwe start te maken.Wellicht is alles nu weer rozengeur en maneschijn,anders zou ik in jouw geval maar de knoop doorhakken,als je tenminste de kracht kun opbrengen.Sterkte en wijsheid gewenst,peter4.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.