Relaties
Ik heb mijn conclusies getrokken
Geschreven door anoniem, Op 18-10-2015 02:17
Toen we elkaar voor de eerste keer zagen circa een jaar of 8 geleden,was het er gelijk,vuurwerk!!!toen we naar huis gingen kusten we elkaar het was gewoon niet te stoppen.maar ja allebei een relatie kinderen ,na die keer is het gestopt ,we zijn nooit verder gegaan,beter ook ik weet het.de ondragelijke spanning tussen ons bleef bestaan,maar we spraken wel met elkaar,ineems hield het op,je begon me te negeren,van je ega en vrienden boze blikken mij. Kant op,het was duidelijk ze wist ervan!ik snapte haar ook volkomen ik was fout geweest maar jij net zo goed!het negeren ging je nie
T altijd goed af,ik zag op sommige momenten in je ogen dat het er nog altijd was,maar je vluchtte voor me weg,en voor je gevoel voor mij.meerdere malen heb ik je gevraagd naar de reden waarom je me negeerde het deed zo veel pijn,ik heb er zon verdriet van gehad!ik wilde en verwachte niks meer van je maar we konden elkaar toch op zijn minst begr?soms heel soms zocht je weer wat toenadering maar weken daarna werd ik weer genegeerd het heeft me kapot gemaakt van binnen.nu jaren later zijn mijn gevoelens voor jou er nog altijd,maar ik ben wel zo ver dat ik er een streep onder,ik ben er klaar mee,de pijn van het negeren overheerst,ik kan er ook niet meer mee dealen om je te zien!je was de liefde van mijn leven,het ga je goed!maar het voelt voor mij als een bevrijding,iemand negeren doe dat nooit meer,het heeft me kaptgemaakt van binnen,en waarom?omdat je zelf niet kon dealen met je gevoelens voor mij.....
reactie Wgnw, Op 18-10-2015 12:42
Wat een zelfmedelijden. Kijk eens naar je gezin en je kinderen, had je liever het risico genomen om dat allemaal kapot te laten gaan voor een geheime affaire? Leuk voor kinderen om te horen dat mama liever bij een andere man is.
reactie anoniem, Op 18-10-2015 14:36
Daar heb je gelijk in!Dat zie ik nu ook in,het is ook niet dat ik liever bij hem ben, maar het gevoel was heel heftig,het was onverwacht, voor hem en mij, het is ons overkomen, dus oordeel niet te snel.
Sorry voor mijn typefouten, maar als je goed hebt gelezen stond ik er ook verder achter dat er niks meer is gebeurd.
Alleen dat je daarna iemand stelselmatig negeert dat is wel heel pijnlijk, ik had gehoopt dat we gewoon normaal tegen elkaar zouden kunnen doen, ik ben inmiddels ook al jaren gescheiden hoor, door dit voorval en dat me dit is overkomen heb ik me al wel gerealiseerd dat het niet goed zat in mijn huwelijk.
Maar als iemand je negeert waar je heel veel om geeft en je weet de reden niet dat doet je wel heel veel pijn.
reactie steenbok, Op 18-10-2015 19:14
Beste anoniem, ik met ervaring..... en zo jou verhaal te hebben gelezen, is mij duidelijk, dat dit jou zeker overkomen is toendertijd, en je bent hierdoor wakkergeschut, ( vandaar jou scheiding) heel veel respect dat het alleen bij zoenen gebleven is, je zegt dat je de liefde van je leven tegengekomen bent, en volgens mij heeft hij dit ook zo ervaren, alleen weet hij hier niet mee om te gaan, en weet zich geen houding te geven. Het lijkt wel een aantrekken en afstoten, volgens mij is hij ook heel veel met jou bezig, en weet het geen plaats te geven. Wat ook heel moeilijk is als je een relatie hebt met kinderen. En dat hij jou negeerd is pure onmacht! Diep van binnen zou hij het anders willen zien. ( anders zou die spanning tussen jullie, er nooit geweest zijn) probeer hem los te laten, dan pas raak je hem! En geeft hem, zijn gevoel wel aan, of hij jou mist!!! En wordt het uiteindelijk duidelijk!!! Succes!!!
reactie vuurvreter112@hotmail.com, Op 18-10-2015 19:34
Sterkte anoniempje.
Genegeert worden is niet leuk. Gevoelsmatig doet dit enorm veel pijn van binnen en het van je af schrijven helpt soms. Het is makkelijk om te oordelen dat een kwestie van zelfmedelijden is en alle verdere oordelen. Daar zat je niet op te wachten merk ik.
Ik wens je sterkte en moedig om dit zo te delen.
reactie anoniem, Op 18-10-2015 22:16
Bedankt voor jullie begripvolle reacties!Nee we hebben er niets mee gedaan verder het is bij die zoen gebleven. Ik denk dat je gelijk hebt steenbok ,dat dat zeker voor hem het geval is,maar ik had zo gehoopt dat we als we elkaar tegen zouden komen het gewoon normaal zou kunnen, al was het maar een hallo.
Ik mijd hem ook zeker, als ik zeker weet dat hij ergens is ga ik er niet meer heen,maar 2 weken geleden kwam ik hem onverwachts tegen en dan ben ik er weer een week ziek van! Zolang ik hem niet zie is het en gaat het prima met me,zou hij dit inderdaad doen uit gewetensnood?Zo had ik het eigenlijk nog niet bekeken. Dank jullie wel in ieder geval voor jullie lieve en begripvolle reacties,ik weet wel dat ik nooit iemand zal negeren dat is het akeligste wat je kan overkomen, zeker als je al onzeker bent.xx
reactie steenbok, Op 19-10-2015 16:21
Beste anoniem, je zegt: hij is, ( de liefde van mijn leven) als je dat van jezelf 100% weet, kan het niet anders voor jou zijn dan , je zielsliefde!!! Zoek op (zielsliefde loslaten ) en je zal heel veel herkenning vinden, en dan kun je het een plaatsje geven, en verder met je leven, en je wordt weer gelukkig!!!
reactie anoniem, Op 20-10-2015 16:51
Dank je steenbok dat ga ik vanavond is opzoeken en lezen.wat is jou verhaal als ik vragen mag?(omdat je zei uit ervaring)ben wel benieuwd,als je het wil delen tenminste ,lieve groeten
reactie Steenbok, Op 22-10-2015 10:26
Hallo anoniem, ik heb jou al twee keer een reactie verstuurd, maar de redactie heeft hem niet geaccepteerd, heel jammer vind ik!!! Hoop dat het nou lukt, zal het kort houden, ik zit in precies dezelfde situatie als jou, alleen getrouwd, mij is het 1 jaar geleden overkomen, het bleef ook alleen bij een zoen, het voelde zo vertrouwd, terwijl we elkaar nog nooit gezien hadden, ik eerlijk verteld thuis, en we mochten elkaar niet meer zien, heel moeilijk geweest met me, het bleef in mijn hoofd spoken elke dag weer, je gaat er mee naar bed, en staat er mee op, en bij jou al 8 jaar pfff, we komen elkaar regelmatig tegen, en de laatste tijd vermijd hij mij ook, maar ik weet gewoon dat het de onmacht van hem is, en een vorm om mij proberen te vergeten, weet diep van binnen dat mijn/onze gevoelens er niet om liegen!!! Door veel te lezen heb ik veel herkenning gevonden, hoop dat jij er ook iets aan hebt!
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.