Hoe kom je van rotte appels af?
Geschreven door Het onzichtbare sterretje, Op 16-02-2016 14:49
Jaren geleden ben ik een rommelwinkel begonnen aan huis.
Vond het leuk om 2e handsspulletjes te verkopen.
Echter bevond ik mij in een bodemlozeput. Ik stopte er alleen wat in maar het koste mij alleen wat en leverde niets op. Niet dat ik materialistisch ingesteld bent. Had een paar mensen in dienst waar ik een warme band mee had.
Hoe moeilijk het ook is moest de realiteit onder ogen zien of de zaak redden of de rotteappels er uit gooien.
Ik koos voor het laatste. Het was tijd voor een frissewind zo dat zaken van harte naar wens konden verlopen.
Heb toen een listig strategischplan opgezet om hieraan te werken. Moest alle gaten dichttimmeren om te voorkomen dat er geen rotteappel kon ontglippen. Heb toen het team omgegooid en een trechter op gesteld. Zoals je weet loopt een trechter van breed naar smal. Eenmaal er in filter je de rotteappels goed uit. En als je gaat eijken dan kan heb je heler zien welke kostbare diamanten je op termijn voldoening geven.
Ook heb ik besloten dat er gerouleerd wordt en veranderingen doorgevoerd. De meeste mensen vinden veranderingen niet leuk maar door veranderingen door te voeren leer je ook al veel van de medemens. Nou het is een behoorlijk lang verhaal. Ik hou jullie nog op de hoogte hoe het vergaat.