Is stilte is een goede raadgever om je veilig te stellen?
Geschreven door Tim, Op 13-03-2018 07:21
Daar heb je ze weer met hun grote scheur.
Hen die altijd in het midden van de belangstelling staan.
Altijd weer wat te zeggen hebben. Worden ze niet moe van zich zelf? Horen ze zich zelf wel praten? Wie denken ze dat ze zijn?
Denken dit soort mensen dat ze God en machtig zijn. Schijn bedriegd. Ik hou mij op de achtergrond, veilig en sluit aan bij de feel good team. Gelukkig heb je die mooie mix oftewel diversiteit wat het geen tot een mooi geheel maakt. Ieder zijn kwaliteiten, betrouwbaar, deskundig, analytisch, bescheiden noem maar op.
Maar door die stilte voelt het zo fijn en veilig om de boel te observeren en mij niet te bemoeien met drama. Ik doe mijn ding en hou van gezelligheid een heerlijke dosis positiviteit.
Helaas ondertussen erger ik mij blauw en geel maar durf het achterste van mijn toch niet te laten zien tot op het moment ik steeds opgeblazen werd net als een kikker. Lijnen dan maar? Nee, ook dat hielp niet want chronologisch had het een ander effect op mijn gesteldheid.