Werk
De geile beller
Geschreven door H.R.Pri Ya, Op 31-01-2019 10:16
Ben werkzaam in een callcenter.
Bellen was nog nooit zo leuk.
Raakte er opgewonden van.
Herkenbaar?
reactie Hans, Op 01-02-2019 08:35
@H.R.Pri Ya, Aan je naam te zien ben je een thaise. En als reactie......ik werk niet in een call centre, maar als ik zo je reactie lees, dan word ik wel opgewonden. Ik denk dat ik maar eens een callcentre ga bellen in de wetenschap dat het met diegene aan de andere kant ook wat gevoelens oproept. Jij maakt natuurlijk heel wat mee in je gesprekken. Kun je daarvan niet af en toe iets delen op deze website.
reactie Erik, Op 21-08-2020 20:20
Waarom moet zo’n Hans deze ontboezeming nu weer meteen gebruiken om zijn eigen geilheid richting deze dame ventileren? Ga gewoon naar een site die daarin voorziet. Gevalletje niet geschoten altijd mis? Altijd hetzelfde hier. Gelukkig reageert de dame ook niet meer maar die wil alleen een geheim plaatsen en geen vunzigheden uitwisselen met hengelende Thaiofiele Hans.
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.