Werk
Verliefd op collega
Geschreven door Jongen20, Op 11-11-2008 20:14
Ik heb een soort van een probleem. Ik ben verliefd geworden op een collega. Niet een collega die op een andere afdeling zit, nee ze zit zo'n 5 meter bij me vandaan. Ze werkt 3 dagen in de week en die drie dagen zijn de leukste dagen van de week. Ik weet niet wat ik ermee moet. Ik zou graag met haar iets leuks willen doen buiten werk om, maar zo makkelijk is dat niet.
We kunnen het goed met elkaar vinden. we lachen veel, praten veel. De samenwerking is dus goed, erg goed. We hebben ook contact via mail op het werk.
Ik kan haar niet uit mijn hoofd zetten. Wat moet ik doen?
reactie Zonnetje/Maantje, Op 12-11-2008 20:33
Ik zou je zo graag willen helpen..ik voel zo met je mee...maar ik zit met precies hetzelfde probleem al ruim 9 maanden..
Ik werk 3 dagen per week bij het bedrijf waar ik ook verliefd geworden ben op een collega...
Anyway, ik wens je het allerbeste toe...en ik hoop voor je dat het wat gaat worden...
In love as well..
reactie Stefan, Op 21-11-2008 14:33
Hoi,
ik heb hetzelfde meegemaakt. Maar geloof me: je moet dit niet willen. Denk maar eens wat er gebeurt als het mis gaat. Dan zit je mooi te kijken. En als het goed gaat...dan is je werkgever er meestal niet zo blij mee. Als je collega inderdaad zo leuk is, heeft ze dan niet al een vriend?
reactie oena, Op 08-01-2009 09:53
Bedenk wat je wilt in plaats van wat je moet, en volg je intuitie. Er is niets mis met liefde. veel geluk
reactie Peter Antwerpen, Op 08-01-2009 12:31
Sla af en te een babbeltje met haar. Als je haar vertrouwen een beetje hebt gewonnen dan kan je toch gewoon vragen of ze eens niet mee een biertje gaat drinken, of wat anders, heel onschuldig . Je hoeft toch niet meteen op je knieen te vallen en haar je liefde te verklaren ?
reactie Lotte66, Op 14-01-2009 22:04
Wat te doen?
Gewoon bespringen:-)
Al dat gepraat vooraf:-)
Copyright © 2019 Geheimen van Nederland! De anonieme geheimensite! Geheimen van Nederland staat onder eindredactie van psycholoog-onderzoeker dr. Andreas Wismeijer.